Renginiai

Jogos, meditacijos, garso terapijos ir rankdarbių renginys „Žiemos Moterų ratas“

Jogos, meditacijos, garso terapijos ir rankdarbių renginys „Žiemos Moterų ratas“
Tau tai patinka
Dalinkis: FacebookGooglePlusTwitter
2019-01-20 10:00:00


Šaltuoju žiemos periodu moterys natūraliai jaučiasi tarsi sulėtėjusios, neturi daug energijos, nėra aktyvios. Tai ypač jaučiasi sausio mėnesį po kalėdinių ir naujametinių švenčių, per kurias kiekviena labai daug atidavėm savo šeimai, vaikams, draugams.
Dažniausiai mes galvojame apie kitų gerovę prieš galvodamos apie save ir reikia nueiti ilgą suvokimo kelią iki pajautimo, kad kol nepasirūpinsim pirmiausia savimi, negalėsime gerai pasirūpinti kitais ir negausime tinkamo rūpesčio iš kitų. Kviečiame į visos dienos renginį moterims, kuriame ieškosime išorinių ir vidinių resursų pirmiausia pasirūpinti savimi.
 
Renginį moterims organizuojanti žinoma visuomenės veikėja, rašytoja ir garso terapeutė Birutė Jakučionytė pasakoja: “Visuose mano organizuojamuose renginiuose labai mažai teorijos, bet daug praktikos, patirčių. Žiemos moterų rate darysime moterų laiminimą, jogą, lazdelių, skirtų meditacijoms, dirbtuves, kursime savo altorėlius ir medituosime prie jų, vyks garso terapijos sesija, maitinsime skaniu, vegetarišku maistu. Po kiekvieno renginio Moterims jaučiuosi pakylėta, pailsėjus, gavusi daug energijose ne tik aš, bet ir juose dalyvavę moterys.
 
Kviečiu palepinti save Žiemos rate Moterims, kuris vyks sausio 20 d. 10 – 17 val.” Į renginį rekomenduojama atvykti patogiai apsirengus, nes teks gulėti, sėdėti ant grindų, ir atsinešti su savimi sau brangių smulkmenų: taurių akmenukų, papuošalų, šventą paveikslėlį ar amuletą, žvakę ar nuotrauką. Renginys vyks sausio 20 d. 10 - 17 val., Nine Oaks, Hophurst lane, Crawley Down, West Sussex RH10 4LN. Kaina 60 svarų. “Nine Oaks” retrito centras – dar viena vieta susitikti sąmoningumo keliu einantiems tautiečiams. Tai vieta, skirta meditacijoms, ceremonijoms, jogai, šeimų festivaliams. Centre yra salė renginiams ir galimybė daryti daug įvairių užsiėmimų gamtoje – centras įsikūręs nuostabioje sodyboje, apsuptoje ąžuolais, kaimo pakraštyje. Čia apstu medžių, žolės, yra net tvenkinys su aplink augančiais šimtamečiais ąžuolais.
 
Tikrai įspūdinga ir jauki vieta, tinkanti įvairiems renginiams. Daugiau informacijos: FB renginyje: January Women Circle 'Nurture the Woman within', telefonu: 07415659967 (Birutė) arba el. paštu: ecoethno.sound@gmail.com. Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija.

Komentarai

Panašūs renginiai