Renginiai

„Auksinis protas“ Londone

„Auksinis protas“ Londone
Tau tai patinka
Dalinkis: FacebookGooglePlusTwitter
Loading...
485 High Road, Leytonestone, E11 4PG, London
nuo rugsėjo 4 d.
nemokamai
Kiekvieną savaitę žiūrovų dėmesį prie LRT televizijos ekranų prikausto Andriaus Tapino ir Arūno Valinsko vedamas žaidimas „Auksinis protas“, o lietuvius į būrį sukviečia gyvi žaidimai.
Kiekvieną antradeinį dešimčių Lietuvos miestų kavinėse, bibliotekose ir baruose susirenka bendraminčiai, suremia kaktas ir drauge mėgina atsakyti į „Auksinio proto" klausimus. Tai ne tik žaidimas, bet ir galimybė pabūti kartu su savo bendruomene, užmegzti naujų pažinčių, praplėsti akiratį.
 
Jungtinės Karalystės Lietuvių Jaunimo Sąjunga prisijungė prie „Auksinio proto“ bendruomenės nuo šių metų vasario. Buvo įspūdingas sezonas – kiekvieną antradienį sulaukdavome apie 50 žaidėjų ir jau galime sakyti – draugų.
 
Naujasis sezonas prasidės rugsėjo 4-ąją ir tęsis 14 savaičių. Žaidimas vyksta antradieniais nuo 19 valandos – tuo metu tą patį žaidimą taipogi žaidžia keliasdešimt Lietuvos miestų, Stokholmas, Edinburgas ir jau Londonas.
 
Kviečiame suburti savo komandą ir prisijungti prie naujo sezono žaidimų. Sudaryti komandą reikia 2-9 narių, susigalvoti pavadinimą ir prisijungti. Kiekviena mėnesį apdovanojame mėnesio nugalėtojus, o sezono pabaigoje – sezono nugalėtojus. Taip pat galima laimėti pakvietimą į televizijos žaidimą „Auksinis protas“, praėjusiame sezone viena Londone žaidusi komanda delegavo savo atstovą į LRT transliuojamą žaidimą.
 
Jeigu susidomėjote ir norėtumėte prisijungti, prašau rašyti el. paštu - antanas.jocius@jkljs.org arba registruotis internetu www.auksinisprotas.lt
 
Lauksime ateinant rugsėjo 4 dieną!

Komentarai

Panašūs renginiai

Vieta: Boxbark Wembley
Laikas: 2019 m. rugpjūčio 21 d.
Kaina: Nemokamai