Nijolė Stanislauskienė   |   2012-04-17

Wolverhamptono lietuviai linksminosi Pramogų dienoje

  
Wolverhamptono lietuviai linksminosi Pramogų dienoje Wolverhamptono lietuviai susirinko į bendruomenės renginį.

Vidurio Anglijos lietuvių bendruomenė organizavo Pramogų dieną Wolverhamptono lietuviams. Renginys buvo surengtas padedant vietinei savivaldybei, kuri remia lietuvių bendruomenę ir bendradarbiauja su pirmininke Aldona Grupas.

Susirinkę svečiai vaišinosi lietuviškais patiekalais, šoko pagal anglų grupės “Zip Theatre” grojamą muziką. Muzika ypatingai patiko vaikams. Mažieji dalyviai veidukus pasipuošė pieštais žvereliais. Renginio dalyviai skanavo balandėlių ir cepelinų, o viena moteris net atsinešė tortą “Gedimino Pilis”.
Pramogų dienoje buvo galima ne tik pasilinksminti, bet ir pasikonsultuoti su įvairių įstaigų atstovais. Su lietuviais bendravo policijos, ugniagesių, NHS, profesinių sąjungų atstovai. Renginyje taip pat dalyvavo vietinio verslo atstovai, vyko nuotaikinga loterija.
 
Dienos puošmena tapo ponios Daivos Mikuckienės Barokinių drabužių pristatymas. Nuostabaus grožio sukneles dėvinčios damos išsirikiavo salėje – tai buvo tikras šou.
 
Renginys prabėgo nepastebimai greitai. Visi svečiai buvo priimami maloniai, kaip seni draugai. Tai organizatorės Aldonos Grupas ir jos komandos nuoširdaus darbo rezultatas. Ačiū jiems.
 

  

Žymos: Nijolė Stanislauskienė

Komentarai

Naujausi straipsniai