LKRJK info.   |   2010-09-22

Verslininkės ieškojo pusiausvyros

  
Verslininkės ieškojo pusiausvyros
© LKRJK nuotr.
Susirinko moterys, jau plėtojančios savo verslą bei ketinančios jo imtis.

Rugsėjo 14 dieną Lietuvos komercijos rūmai Jungtinėje Karalystėje (LKRJK) surengė pirmuosius Verslo pusryčius, skirtus moterims verslininkėms.

NatWest banko Knightsbridge Prekybos ir verslo centre pusryčiauti susirinko moterys, jau plėtojančios savo verslą bei ketinančios jo imtis.
Pusryčius organizavusios KR valdybos narės NatWest banko vadybininkė Jurgita Rodriguez bei ,,Eurobaltika UK Ltd“’ direktorė Olga Jachimovič tarė įžanginį žodį ir pristatė darbotvarkę bei pranešėjas. 

Pirmoji viešnia, NatWest banko direktorė Melanie Reed, kalbėjo apie iššūkius ir galimybes, derinant profesinę veiklą bei karjerą ir asmeninį gyvenimą.
 
Antroji pranešėja buvo Jackie Groundsell, moterų verslininkių tinklo „1230 Women’s Company“ įkūrėja. Jackie savo kalboje akcentavo bendravimo ypatumus ir išskyrė keletą svarbių žingsnių užmezgant naujus kontaktus. Dalyvės čia pat tarpusavyje galėjo praktiškai pritaikyti išgirstus dalykus, pabandyti atlikti ,,1 minutės prisistatymą“ bei užduoti klausimus lektorėms.
 
Vėliau dalyvės turėjo galimybę artimiau susipažinti ir pabendrauti tarpusavyje. Buvo surengta ir loterija. Dvi laimingosios laimėjo grožio salono dovanų čekį bei kvietimą į ,,1230 Women’s Company“’ organizuojamą renginį St Pancras Grand Šampano bare.
 
Renginio dalyvės labai teigiamai įvertino pirmą kartą suorganizuotą tokio tipo renginį. Verslininkės tikisi, kad Verslo pusryčiai moterims ateityje bus rengiami reguliariai.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai