Tiesa.com   |   2011-06-21

Punsko lietuvių kultūros namams – 55-eri

  
Punsko lietuvių kultūros namams – 55-eri Punsko lietuvių kultūros namuose kasmet vyksta apie 40 renginių

Punsko lietuvių kultūros namų 55-erių metų veiklos sukakčiai paminėti skirtame šventiniame koncerte birželio 19 dieną dalyvavę Užsienio reikalų ministerijos Užsienio lietuvių departamento direktorius Arvydas Daunoravičius ir Lietuvos konsulas Seinuose Liudvikas Milašius linkėjo vietos lietuviams ateityje toliau puoselėti gimtąją kalbą ir papročius.

„Per jau daugiau nei pusamžį kuriamą Punsko lietuvių kultūros namų istoriją sunku įvertinti, kokį svarbų vaidmenį jie suvaidino puoselėjant lietuvių kalbą, papročius ir tradicijas, garsinant Lietuvos vardą ne tik Lenkijoje, bet ir pasaulyje. Daugybė lietuvybei pasišventusių asmenybių čia kūrė ir tebekuria gyvąjį Lietuvos liaudies kultūros paveldą“, – sveikinimo kalboje sakė A.Daunoravičius.
Jis padėkojo visiems, prižiūrintiems Punsko lietuvių kultūros namus, ir linkėjo, kad jie ir toliau išliktų klestinčiais tautiečių vienybės namais.
 
Punsko lietuvių kultūros namuose kasmet vyksta apie 40 renginių, šiuo metu juose veikia 10 ansamblių, vienijančių 297 narius.
 
Punsko lietuvių kultūros namų veiklą finansiškai remia Lietuvos užsienio reikalų ministerija.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai