Tiesa.com   |   2010-12-15

Maskvoje įteikti apdovanojimai krepšinio rinktinės nariams

  
Maskvoje įteikti apdovanojimai krepšinio rinktinės nariams
© LR Ambasada Rusijoje
Lietuvos rinktinė 2010 metų pasaulio vyrų krepšinio čempionate laimėjo bronzos medalius.

Lietuvos ambasadoje Rusijoje gruodžio 15 dieną iškilmingai įteikti Lietuvos valstybės apdovanojimai šiuo metu Rusijos krepšinio klubuose dirbantiems Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės nariams.

Už Lietuvos vardo garsinimą ir nuopelnus sportui, parodytą valią ir ryžtą siekiant pergalių pasaulio ir Europos čempionatuose rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro kryžiumi, treneris skautas Donaldas Kairys ir fizinio pasirengimo treneris Evaldas Kandratavičius - Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medaliu.
Lietuvos rinktinė 2010 metų pasaulio vyrų krepšinio čempionate laimėjo bronzos medalius.
 
Šiuo metu K.Kemzūra ir D.Kairys treniruoja Rusijos krepšinio klubą „Lokomotyv-Kuban“, E.Kandratavičius dirba fizinio pasirengimo treneriu „Maskvos Dinamo“ krepšinio klube.
 
Kaip apdovanojimo ceremonijoje sakė Lietuvos ambasadorius Rusijoje Antanas Vinkus, Lietuvos krepšinio trenerių darbas Rusijos krepšinio klubuose prisideda ne tik prie šių klubų pergalių, bet ir prie Lietuvos vardo garsinimo bei Lietuvos ir Rusijos ryšių plėtojimo sporto srityje.
  
Lietuvos ambasadorė Kanadoje Gintė Damušytė Lietuvių namuose Toronte gruodžio 4 dieną įteikė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro kryžių Lietuvos vyrų rinktinės krepšininkui Linui Kleizai.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai