tiesa.com   |   2013-10-02

Lietuvos pirmininkavimo ES programa pristatyta Kardiffe

  
Lietuvos pirmininkavimo ES programa pristatyta Kardiffe Lietuvos Ambasadorės teigimu, Europos kūrimas neįmanomas be jos piliečių pastangų.

2013 m. spalio1 d. Lietuvos ambasadorės Astos Skaisgirytės Liauškienės vadovaujama delegacija apsilankė Velso sostinėje Kardife. Vizito programoje – susitikimai su Velso Nacionalinės asamblėjos pirmininkės pavaduotoju David Melding, Velso Vyriausybės pirmuoju ministru Carwin Jones, paskaita Kardiffo Metropoliteno universitete.

 Ambasadorė pažymėjo, kad Lietuvos pirmininkavimo ES prioritetas yra patikima, auganti ir atvira Europa, kurios kūrimas yra neįmanomas be visų ES piliečių pastangų.
Susitikime su Velso įmonių atstovais buvo pabrėžta, kad „Lietuvos ir Velso verslo ryšių plėtra, taip pat konkrečių projektų įgyvendinimas inovacijų srityje yra itin svarbūs ir Velso bei Lietuvos ekonominiam vystymuisi”.
 
Programos pabaigoje Velso Nacionalinėje Asamblėjoje buvo organizuotas Lietuvos atlikėjų Gleb Plyšniak (violončelė) ir Dalios Dėdinskaitės (smuikas) koncertas.
 
  

Žymos: Europos Sąjunga, Lietuvos Ambasadorė, Kardiffas,

Komentarai

Naujausi straipsniai