Tiesa.com   |   2011-03-18

Lietuviško „Eurobasket 2011“ pristatymas Maskvoje - itin sėkmingas

  
Lietuviško „Eurobasket 2011“ pristatymas Maskvoje - itin sėkmingas
© LR Ambasada Rusijoje
Dėmesį patraukti padeda ir Lietuvos krepšinio legenda A.Sabonis.

Maskvoje surengtas Europos vyrų krepšinio čempionato („Eurobasket 2011“) pristatymas sulaukė didžiulio Rusijos žiniasklaidos ir krepšinio gerbėjų susidomėjimo.

="text-align: left">Atvykti į Lietuvoje šiais metais įvyksiantį didžiausias iki šiol Europos krepšinio pirmenybes kvietė „Eurobasket 2011“ ambasadorius Arvydas Sabonis ir Lietuvos ambasadorius Rusijoje Antanas Vinkus.
 
Čempionato organizacinio komiteto atstovai Mindaugas Špokas ir Rytis Sabas supažindino su pasirengimu pirmenybėms, pristatė pirmenybių organizavimo detales.
 
Renginyje koncertavo Jurga Šeduikytė.
 
Gausiame ambasados svečių rate buvo Lietuvos krepšinio profesionalai, šiuo metu treniruojantys Rusijos klubus Jonas Kazlauskas ir Valdemaras Chomičius, Rusijos krepšinio federacijos, didžiųjų Rusijos klubų CSKA, Maskvos „Dinamo“, Maskvos srities „Chimki“ ir „Triumf“ atstovai.

„Eurobasket 2011“ vyks rugpjūčio 31-rugsėjo 18 dienomis šešiuose Lietuvos miestuose, jame dalyvaus 24 Europos šalių komandos. Rusijos rinktinė pirmajame etape rungtyniaus D grupėje Klaipėdoje. Lietuvos komanda čempionatą pradės A grupėje Panevėžyje.

Jau surengti „Eurobasket 2011“ pristatymai Liublianoje, Londone ir Berlyne. Čempionato ambasadorius taip pat planuoja apsilankyti Ispanijoje, Latvijoje, Izraelyje ir kitose šalyse.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai