Tiesa.com   |   Europos Komisijos atstovybė   |   2014-05-08

Lietuviai „Europos egzaminu“ kviečiami pasitikrinti žinias apie Europos Sąjungą

  
Lietuviai „Europos egzaminu“ kviečiami pasitikrinti žinias apie Europos Sąjungą  Po 10 metų Europos Sąjungoje lietuviai gali parodyti, ką apie ją žino.

Gegužės 9 d., Europos dieną, Lietuvoje jau penktąjį kartą vyks „Europos egzaminas“. Šiemet pagrindinės egzamino temos – 10 metų narystės Europos Sąjungoje poveikis Lietuvai ir pasirengimas gyventi su euru.

 Planuojama, kad „Europos egzamine“ dalyvaus ne mažiau kaip 20 000 Lietuvos gyventojų, kurie egzaminą raštu laikys mokyklose, universitetuose, bibliotekose ir kitose organizacijose. Tie, kurie nenori kelti kojos iš namų, savo žinias apie Europos Sąjungą gali pasitikrinti internetu svetainėje http://www.pazinkeuropa.lt/.
 
Kiekvienoje mokykloje ir organizacijoje gegužės 9 d. paaiškės vienas geriausiai užduotis išsprendęs dalyvis. Gegužės 15 d. šie dalyviai susirungs II-jame etape, kuris vyks internetu.
 
80 geriausiųjų II-ojo etapo dalyvių bus pakviesti į gegužės 23 d. vyksiantį „Europos egzamino“ finalą, kuriame dalyviai varžysis dėl pagrindinių prizų – pažintinių kelionių į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje, planšetinio kompiuterio, stalo žaidimų ir kt. prizų. Be to, finalo dalyviai galės save išbandyti scenoje kartu su improvizacijų teatro „Kitas kampas“ aktoriais.
 
  

Žymos: Lietuva,, Europos Sąjunga

Komentarai

Naujausi straipsniai