Tiesa.com inf.   |   2012-02-07

Konsulate Niujorke atidarytoje parodoje – vaizdai iš Lietuvos

  
Konsulate Niujorke atidarytoje parodoje – vaizdai iš Lietuvos
© URM
L.Reiss darbų paroda veiks iki kovo 9 d.

Lietuvos generaliniame konsulate Niujorke vasario 2 dieną atidaryta lietuvių fotografės Laimos Reiss darbų paroda „Lietuva. Į antrąjį tūkstantmetį...“, kurioje užfiksuoti miestų, architektūros ansamblių ir gamtos vaizdai iš kelionių po Lietuvą.

Lietuvos generalinis konsulas Niujorke Valdemaras Sarapinas pasveikino parodos lankytojus ir pažymėjo, kad artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienai konsulate eksponuojami labai šilti, artimi lietuvio širdžiai ir akims tautietės autorės darbai.
Renginyje dalyvavusi L.Reiss dėkojo susirinkusiems svečiams už susidomėjimą ir dėmesį jos kūrybai.
 
„Mano Lietuva yra didelė savo sena istorija. Kai buvo švenčiamas Lietuvos tūkstantmetis 2009 metais, mane įkvėpė dvylikos drąsių vyrų žygis per pasaulio vandenynus nedidele jachta „Ambersail“. Įkvėpta jų drąsos, su meile bei nostalgiškų prisiminimų vedama, sukūriau šią parodą bei atspausdinau dvi nuotraukų knygas apie Lietuvą. Jose užfiksuotos akimirkos, tikiu, primins ir jūsų pamėgtas vietas. Tai mano mėgstami gamtos kampeliai, mylimas Vilnius“, - kalbėjo autorė.
 
Paroda „Lietuva. Į antrąjį tūkstantmetį...“, jau apkeliavusi kelias JAV Naujosios Anglijos valstijas, Lietuvos generaliniame konsulate Niujorke veiks iki kovo 9 d.
 
L.Reiss gimė Lietuvoje, baigė ekonomikos ir finansų studijas, šiuo metu gyvena Konektikuto valstijoje. Nuo pat vaikystės mėgusi fotografuoti L.Reiss žinias tobulina seniausiame JAV Niujorko fotografijos institute. Autorė aktyviai dalyvauja JAV lietuvių bendruomenės veikloje, vadovauja Konektikuto apygardos Voterberio bendruomenės apylinkei.
  

Žymos: JAV, Paroda, Nuotrauka, Konsulatas

Komentarai

Naujausi straipsniai