Tiesa.com   |   2012-10-10

Azerbaidžane pristatytas A. Puipos filmas

  
Azerbaidžane pristatytas A. Puipos filmas A.Puipa su laikinąją Lietuvos ambasados Azerbaidžane reikalų patikėtine Šarūne Kubiliūte.

Lietuvos ambasada Azerbaidžane kartu su kino režisieriumi Algimantu Puipa atidarė Baku vykstantį Europos filmų festivalį ir pristatė rašytojos Jurgos Ivanauskaitės romano motyvais sukurtą lietuvio darbą „Miegančių drugelių tvirtovė“.

Prieš filmo pristatymą buvo surengta spaudos konferencija, kurioje A. Puipa pasakojo apie kūrybinį procesą, o po peržiūros – diskusija su žiūrovais. Režisierius liko teigiamai nustebintas klausimų gausa ir teigė, jog tai buvo viena įdomiausių jo diskusijų su žiūrovais.
 
Pagal to paties pavadinimo J. Ivanauskaitės romaną pastatytame filme pasakojama apie atsitiktinumo nulemtas permainas pusamžės herojės Monikos gyvenime, dramatišką lūžį vidiniame moters pasaulyje.
 
 
Europos filmų festivalį uždarys Azerbaidžano ir Jungtinės Karalystės režisierių meniniai filmai. Lietuva ES atstovybės kartu su Europos šalių ambasadomis organizuojamame festivalyje dalyvauja jau trečią kartą.
 
 
  

Žymos: Azerbaidžanas

Komentarai

Naujausi straipsniai