Viktorija Rinkevičiūtė   |   2014-12-01

Jazzu koncerto klausytojai: Jazzu pasikarsčiavo ir įžeidė publiką

  
Jazzu koncerto klausytojai: Jazzu pasikarsčiavo ir įžeidė publiką
© Luko Griciaus nuotr.
Jazzu trūko kantrybė – ji viešai iškeikė koncertą trukdžiusius Londono lietuvius.

Justinai Arlauskaitei-Jazzu trūko kantrybė. Sekmadienio vakarą dainininkė savo „Facebooko” profilyje pasidalino įrašu, kuriame riebiais žodžiais iškoneveikė keletą jos koncerto savaitgalį Londone atėjusių pasiklausyti lietuvių. Pylos nuo atlikėjos Londone lietuviai gavo už esą nepagarbų elgesį. Tačiau koncerto klausytojai sako, kad Justė gerokai persūdė.

Urodai, neišprusę daunai, neikit manęs klausyti, man nereikia jūsų mordų ir jūsų babkių. Eikit graužt savo čipsus į rajoną ir veskitės savo apsimyžusias kiaunes į „Bernelių užeigą” – mano koncerte jums ne vieta, aš jūsų nelaukiu,” – didžiosiomis raidėmis dešimt į jos šeštadienio konertą Londone atėjusių lietuvių „Facebooke” iškoneveikė Jazzu.
Atlikėjos rūstybę jie užsitraukė todėl, kad esą elgėsi nekultūringai, trukdė koncertą ir demonstravo nepagarbą atlikėjams ir klausytojams.
 
„Vakar buvo labai geras koncertas, kur buvo labai daug gražių žmonių. Ačiū labai organizatoriams už viską ir už išpildytą norą dainuoti tikroje koncertų salėje. Taip, bilietas į mūsų koncertą kainuoja tiek pat, kiek į pasaulinių žvaigždžių. Man atrodo, kad mes to verti,” – pabrėžė atlikėja.
 
„Kaip ir sakiau vakar, žmonės turi koncerto klausyti, o ne triauškinti čipsus, kalbėtis ir gert. Vakar koncertas buvo a lia Kongresų rūmuose. Ir iš šimtų žmonių vis tiek atsirado dešimt urodų, kurie jautėsi labai svarbūs ir dėl kurių koncertas truko trumpiau,“ – apmaudą socialiniame tinkle liejo atlikėja.
 
Jazzu kelis kartus pakartojo, kad arši jos „Facebook” žinutė skirta tik dešimčiai negražiai per koncertą besielgusių lietuvių, o ne visai Londono publikai.
 
„Tie dešimt žmonių – jūs negražūs. Neikit į mano koncertus. Prašau,” – rašė Jazzu ir pridūrė: „Aš kuriu pasauliui ir gerbiu visus tuos, kurie gerbia mane ir mano kūrybą. Myliu jūsų širdis ir ausis, jūsų sielas.”
 
Šaršalą sukėlė pati
Tačiau iš už Londono į Jazzu koncertą vykusi Gabija jautėsi įžeista atlikėjos žodžių.
 
„Ji padarė šitą visą šaršalą pati, išdėdama į šuns dienas savo nuoširdžius klausytojus," – „Tiesai" sakė Gabija, – „Perskaičiusi jos komentarą, aš pasijutau tarytum ji mane vadintų kiaune, ji mano kolegas, drauges, su kuriomis atėjau, vadina taip ir anaip, kadangi, taip, mes irgi gėrėm, mes čipsų nevalgėm, bet tai yra visiškai neaktualu, tai yra mano pasirinkimas."
 
Moteris buvo nusivylusi, kad Jazzu koncertas, už kurį sumokėti 33 svarai, tetruko vos 45 minutes. Jazzu ir renginio organizatoriai aiškino, kad koncertą sutrumpino indicentas, tačiau Gabija sakė nesuprantanti, ko įširdo dainininkė.

„Incidento jokio nebuvo, mano akimis. Tai, ką Justė iškėlė į paviršių, turbūt buvo nežinoma 95 proc. lankyojų, nes niekas neišsišoko, niekas nepakėlė balso ar nepasakė ko nors kvailo. Justė galėjo dingti iš Londono niekam nesiskūsdama,” – rėžė klausytoja.
 
Organizatoriai gina
 
Renginio organizatoriai „Eventslife" palaiko dainininkę ir sako, kad keli žmonės iš publikos sugadino koncertą ir atlikėjai, ir klausytojams, ir organizatoriams.
„Kelių žmonių buvo parodyta visiška nepagarba atlikėjai, jie neatėjo paklausyti muzikos ar išgirsti naujausių dainų, jie atėjo išgert, atėjo parūkyt, jie atėjo pašnekėt ir pasėdėt „Facebooke," – „Tiesai" sakė Jazzu atvežę renginio organizatoriai.

Anot jų, 400 vietų salėje atlikėja itin gerai matė ir girdėjo žiūrovus, trukdžiusius koncertą.
 
„Po pernai metų koncerto padarėme labai dideles išvadas. Pernai koncerte buvo stovimos vietos ir ten atėjo dar daugiau tokių žmonių. Šiemet padarėme sėdimas vietas tikrai geroj salėj – tai kainavo daugiau, užtai bilieto kaina buvo brangesnė, ir galvojom, kad nebus tų žmonių, bet vis tiek atsirado vienas kitas, kuris buvo," – pasakojo „Eventslife".
 
Jie teigia, kad per judėti verčianias Jazzu dainas šokantys žmonės niekam netrukdė, nors koncertas ir buvo sėdimas. „Bet kai yra lyriškos dainos ir per lyriškas dainas sugeba traškinti čipsų pakeliais, arba Justė dainuoja naują dainą ir jie sugeba visi susikišti cigaretes į burną ir išeit, tai atsiprašau," – apmaudą liejo organizatoriai.
 
„Facebooke” plinta koncerto žiūrovų užfiksuotas video, kuriame esą geriausiai girdėti triukšmas salėje net ir per pačias lyriškiausias Jazzu dainas.
 
Kilus nepasitenkinimui dėl Jazzu pasirinktų žodžių išreikšti kritiką pubilikai - ypač sulaukus daug kritikos dėl Dauno liga sergančių žmonių, atlikėja pirmadienį atsiprašė už pavartotą žodį. Tačiau ji pabrėžė, kad „nė vieno kito žodžio aš neatsiimu."

  

Žymos: Koncertas, Londono lietuviai, Justina Arlauskaitė-Jazzu

Komentarai

Naujausi straipsniai