Tiesa.com   |   2017-05-10

Lietuviai prisidėjo prie perversmą pasaulinėje logistikos rinkoje sukėlusios platformos kūrimo

  
Lietuviai prisidėjo prie perversmą pasaulinėje logistikos rinkoje sukėlusios platformos kūrimo Siųsti siuntas su „ParcelABC“ - itin paprasta ir patogu.
Siuntėjui nebereikia ieškoti skirtingų vežėjų, lyginti kainų ir kitų paslaugos sąlygų – vos po kelių kompiuterio klavišų paspaudimų pateikiamas pats optimaliausias siuntinio gabenimo pasiūlymas.

„ParcelABC“ – naujovė ne tik Jungtinės Karalystės, bet ir pasaulinėje rinkoje. „Mūsų veikimo principas – unikalus pasaulyje. Jam alternatyvų logistikoje kol kas tiesiog nėra“, – džiaugiasi kompanijos direktorius A. Balkūnas. Ir tikrai, kompanija klientams suteikia galimybę siųsti siuntas greičiausiai, saugiausiai ir už mažiausią kainą, kad ir kur šie būtų.

Naujas požiūris į logistikos rinką
ParcelABC“ naujai pažvelgė į, iš pirmo žvilgsnio atrodytų, perpildytą pasaulinę logistikos rinką ir sugalvojo inovatyvų būdą, kaip nebrangiai bet kur transportuoti dideles ir mažas siuntas.
 
Įmonės įkūrėjų verslo modelis – itin paprastas ir efektyvus: sujungdama tūkstančius vietinių ir žinomų tarptautinių vežėjų bei užpildydama dažnai liekančią neišnaudotą erdvę jų transporto priemonėse, kompanija klientams suteikia galimybę pigiai, greitai ir patikimai siųsti siuntinius tiek šalies viduje, tiek ir svetur.
 
Kaip aiškina patys idėjos autoriai, skirtingi vežėjai yra efektyvesni skirtingose pasaulio kraštuose. Tačiau kaip žinoti, į kurią kompaniją kreiptis konkrečiu atveju? Čia į pagalbą atskuba „ParcelABC“, nes pasitelkiant būtent šią internetinę platformą siuntėjui nebereikia ieškoti skirtingų vežėjų, lyginti kainų ir kitų paslaugos sąlygų – vos po kelių kompiuterio klavišų paspaudimų pateikiamas pats optimaliausias siuntinio gabenimo pasiūlymas.
 
„Mes sukūrėme sistemą, kuri seka likusią laisvą vietą bendradarbiaujančių vežėjų transporte. Išnaudodami šią erdvę optimizuojame vežėjų kelionę ir taip galime pasiūlyti itin mažą siuntimo paslaugos kainą. „ParcelABC“ pateikta kaina dažnai net iki 80 proc. mažesnė nei kitų vežėjų“, – aiškino A. Balkūnas.
„ParcelABC“ nuotr. „ParcelABC“ nuotr.
 
Paprasta tarsi ABC
 
Ne veltui kompanijos pavadinime figūruoja trys visiems žinomos pirmosios abėcėlės raidės – A, B, C. „ParcelABC“ didžiuojasi logistikos procesą siuntėjui sugebėjusi kaip niekad supaprastinti, kad būtų taupytas brangus kiekvieno laikas.
 
Daugelis privačias vežėjų paslaugas bandžiusių siuntėjų yra susidūrę su apgadintais ar net dingusiais siuntiniais, sudėtingu rezervavimo procesu ar nepatogiu mokėjimo būdu. Su „ParcelABC“ visiems nepatogumams galite drąsiai tarti „sudie“, nes nuo šiol kurjerio užsakymas tapo lengvas kaip A, B, C.
Saugumas taip pat nėra pamirštamas. Kiekviena „ParcelABC“ siunta yra apdrausta, o esant ypač vertingam siuntiniui suteikiama galimybė užsisakyti papildomą siuntos draudimą net iki 5000 eurų.
 
Naudojantis „ParcelABC“ paslaugomis siuntų nebereikės gabenti į jų surinkimo punktą. Kompanijos kurjeriai siuntinį gali paimti iš bet kurios pasaulio vietos ir nugabenti bet kokia jūsų pageidaujama kryptimi.
 
Kaip aiškino A. Balkūnas, „transportuojami siuntiniai keliauja nuo siuntėjo iki gavėjo durų, siuntinį kurjeris atvažiuoja paimti klientų pasirinktu laiku iš jiems patogios vietos, pavyzdžiui, siuntas galime surinkti iš namų ar darbo“.
 
ParcelABC“ sukurta sistema seka laisvą vietą kitų tiekėjų transporto priemonėse ir taip parenka optimalų maršrutą kainos ir gabenimo laiko atžvilgiu, taigi jums sutaupo daugybę brangaus laiko.
 
„ParcelABC“ nuotr. „ParcelABC“ nuotr.
Verslo modelis pritaikytas visiems
„ParcelABC“ didžiuojasi, kad remiantis naujovišku verslo modeliu puikiai pavyksta įgyvendinti ne tik didelių įmonių, bet ir pavienių asmenų logistikos poreikius. Taigi visiškai nesvarbu, ar esate į kitą šalį studijuoti besiruošiantis studentas, suvenyrų pilnus lagaminus įsigijęs turistas, ar tiesiog daug užsakymų turintis įmonės vadovas – geriausią pasiūlymą už mažiausią kainą „ParcelABC“ teigia galinti pasiūlyti visiems.
 
 
 
  

Žymos: Siuntos, Siuntiniai į Lietuvą, Vežėjai, ParcelABC, Andrius Balkūnas

Komentarai

Naujausi straipsniai