Tiesa.com, Ieva Dyraitė   |   2018-08-12

Lietuviai nustebino kelyje įstrigusius vairuotojus

  
Lietuviai nustebino kelyje įstrigusius vairuotojus
© M. Grigas Facebook
Lietuviai maloniai nustebino britus.

Šią savaitę Londone, Dagenham rajone, įvyko sunkvežimio avarija, kurios metu greitkelyje pasipylė krovinys. Ant kelio išbyrėjo per 40 tonų skardinių Coca colos gėrimo. Vairuotojai A13 kelyje buvo įkalinti ne vienai valandai.

Mažiausiai 5 valandas karštyje praleidę vairuotojai, kuomet termometrų stulpeliai rodė ir 32 laipsnius karščio, sėdėjo mašinose ir negalėjo pajudėti nei pirmyn, nei atgal, nes per kurį laiką susidarė net 11 mylių ilgio mašinų eilė.
Henessy85 twitter Henessy85 twitter
Netoli įvykio vietos į darbą skubėjo ir lietuviai, kuriems kilo originali ir smagi idėja. Vyrukai iš šaldiklių, pasitarę su kolegomis, čiupo didžiules dėžes lietuviškų ledų ir tiesiog pradėjo juos dalinti karštyje kaistantiems vairuotojams. 
Vienas iš didvyrių, Mindaugas, Tiesai pasakojo, kad sulaukė įvairių vairuotojų reakcijų. Pasak jo, žmonės buvo labai nustebę, kad kažkas dalinama nemokamai ir daugelis klausinėjo, kiek kainuoja porcija ledų, o supratę, kad juos tiesiog dovanoja, maloniai nusišypsodavo.
M. Grigas Facebook M. Grigas Facebook
Mindaugas prisimena, kad labiausiai įstrigusi frazė buvo tuomet, kai vienas anglas iš nuostabos taip pasimetė, jog gavęs ledų tepasakė, kad tai geriausia iki šiol buvusi diena jo gyvenime, jog sutiko tokių malonių žmonių.
 
Karštyje įstrigusius vairuotojus vadavę lietuviai išdalino šimtus porcijų ledų.
M. Grigas Facebook M. Grigas Facebook
 
 
  

Žymos: Karštis, Anglijos lietuviai, Ledai, Britai

Komentarai

Naujausi straipsniai