LR ambasados Londone inf.   |   2013-05-20

Įvyko lietuvių organizuotas „Ambasadoriaus Taurės“ golfo turnyras

  
Įvyko lietuvių organizuotas „Ambasadoriaus Taurės“ golfo turnyras Organizatorių nuotr.

Jau tradiciniu tapęs „Ambasadoriaus Taurės“ golfo turnyras šiais metais nusikėlė į nuo 1997 metų veikiantį Westerham golfo klubą. Nepaprastai vaizdinga aplinka ir kokybiški golfo laukai pritraukė nemažai golfo mėgėjų iš Lietuvos ir Jungtinės Karalystės.

Į Westerham golfo klubą sukviesti golfo entuziastai iš Lietuvos ir Jungtinės Karalystės varžėsi ne tik dėl prestižinio „Ambasadoriaus Taurės“ apdovanojimo, bet ir dėl kitų prizų skiriamų už smūgį arčiausiai duobutės bei tolimiausią smūgį.
„Ambasadoriaus Taurę“ šiemet iškovojo Sergey Kozarevich, surinkęs 31 tašką. Antrosios vietos bei tolimiausio smūgio rungties nugalėtoju buvo paskelbtas Povilas Ramanauskas, o trečioji vieta atiteko Lietuvos Komercijos Rūmų valdybos nariui Linui Bielskiui. Tolimiausio smūgio rungtyje nugalėjo Darius Kasakaitis.
 
7-ojo „Ambasadoriaus Taurės“ golfo turnyro dalyviai ne tik išmėgino jėgas ir įgūdžius golfo laukuose, bet ir turėjo progą pabendrauti, praplėsti pažinčių ratą bei užmegzti naudingus verslo ryšius. „Ambasadoriaus Taurės” golfo turnyrą Lietuvos Komercijos rūmai Jungtinėje Karalystėje organizuoja jau nuo 2006 metų.
  

Žymos: Lietuviai, Lietuviai Anglijoje, Anglija

Komentarai

Naujausi straipsniai