Tiesa.com   |   2013-06-09

Išrinkta žaviausia Jungtinės Karalystės lietuvė 

  
Išrinkta žaviausia Jungtinės Karalystės lietuvė Dėl žaviausios lietuvės titulo šiemet varžėsi šešios moterys.

Šeštadienį įvyko jau ketvirtus metus organizuojamas „Žaviausios JK ponios“ konkursas. Lietuvos emigrantės, kurios Jungtinėje Karalystėje gyvena jau ne vienerius metus kovojo dėl penkių titulų.

Šiemet konkurse nugalėjo ir žaviausia JK lietuve tapo Gintarė Eidejienė. Talentų ponios titulas atiteko Anastazijai Jankauskaitei, Foto ponia tapo Rita Nenartavičiūtė, elegantiškiausios titulas atiteko Kristinai Žaldokienei, o publikos simpatijų daugiausiai surinko Nijolė Stanislauskienė.
  
2013 metų konkurso nugalėtoja - Gintarė Eidejienė su ankstesnų metų nugalėtojomis. Jurgitos Gylienės nuotr.
Konkurse pagrindinį titulą laimėjusi Gintarė Eidejienė yra kilusi iš Klaipėdos, o Londone gyvena jau dešimtmetį. Moteris augina dvi dukras ir yra profesionali manikiūristė-pedikiūristė. Gintarė laisvalaikiu mėgsta užsiimti floristika, propaguoja aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą. Jos credo – niekada nepasiduok.
 
Jurgitos Gylienės nuotr.
 
Šiais metais konkurso dalyvės turėjo atlikti keletą užduočių. Jos demonstravo dizainerės Daivos Mikuckienės sukurtus naktinius, šoko su retro drabužiais bei pristatė savo pasirinktą talentą. Dalyvė Nijolė Stanislauskienė su draugais atliko efektingą šokį ir sužavėjo publiką bei komisiją ypač profesionaliu pasirodymu. Kitos dalyvės stebino gėlių kompozicijomis, savos gamybos tortais, rankų darbo suknelėmis, šukuosenomis ar net pasakų sekimu.
 
Jurgitos Gylienės nuotr.
 
 
Publikos simpatija - Nijolė Stanislauskienė ir Foto ponia Rita Nenartavičiūtė (dešinėje).
 
Šiemet renginį vedė ponia Hana (aktorė ir režisierė Hana Šumilaitė) ir Jonas Čenkus. Ruošiant moterų pasirodymus konkurse ypač prisidėjo choreografas Andrius Kurienius. Jau ketvirtus metus iš eilės dizainerė Daiva Mikuckienė puošė renginio dalyves. Renginio laikytojus savo dainomis džiugino atlikėjai Giulija ir Arvydas Beiga.
 
 
Talentų ponia - Anastazija Jankauskaitė ir elegantiškiausia ponia - Kristina Žaldokienė (dešinėje).
Komisiją sudarė šeši nariai, kuriai vadovavo „Baltic Media Ltd“ vadovė Inga Davison. Pasak jos, šiemet laimėtoją komisija išrinko ypač vieningai, nes nugalėtoja neliko nepastebėta nei vieno komisijos nario. 
  

Žymos: Anglija, Grožis, Lietuviai, Lietuviai Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai