Tiesa.com   |   2018-04-23

Internetą susprogdinusi Anglijos lietuvė Ema: „Esu gyva, sveika ir man tikrai nereikia psichologo pagalbos!”

  
Internetą susprogdinusi Anglijos lietuvė Ema: „Esu gyva, sveika ir man tikrai nereikia psichologo pagalbos!”
© stop kadras
Anglijos lietuvė Ema Lietuvoje sulaukė ypatingo dėmesio.
Anglijoje gyvenanti lietuvė įsitikinusi, kad ji neranda darbo, nes yra per graži.

Vienoje Lietuvos televizijų pokalbių laidoje sudalyvavusią Didžiosios Britanijos lietuvę Emą užgriuvo dėmesys: jai siūloma filmuotis realybės šou, jos interviu tikisi TV laidos, bet kol kas Ema mano, kad viešumoje bent kurį laiką jai rodytis nereikėtų.

Dauguma galvoja, kad po kilusio visuotinio susidomėjimo Emai reikia psichologų pagalbos: neva ji negali išeiti iš namų ir paniro į depresiją.
Ema nuramina visus. „Mano gyvenimas nepasikeitė. Laikausi puikiai. Buvau blokavusi savo „Facebooko“ paskyrą, nes buvo toks žinučių srautas, kad žudė mano telefoną. Draugai papasakoja apie negražius komentarus. Pati ji jų neskaitau. O kam? Kažkieno nuomonė - tik jų nuomonė. Laiko švaistymas. O jei jie nori, tegu komentuoja. Kuo daugiau populiarumo, tuo geriau“.
 
Po laidos atslūgus komentarų bangai, prabilo ir „Yra, kaip yra“ vedėja Asta Stašaitytė. „Turiu patarimą Emai: išlaukti, kol nurims aistros ir pačiai atidžiai pažiūrėti laidą, nes ten daug labai geranoriškų patarimų jai“, - sako Asta.
 
„Be abejonės, Ema - įdomi pašnekovė. – pripažįsta Asta. - Pokalbis su ja pavyko dėl to, nes visi nuoširdžiai ja domėjosi, kiekviena Emos pasakyta mintis buvo nuoširdi ir labai atvira. Bet man skaudu, kad buvo tokių, kurie po laidos užgauliai aptarinėjo Emą ir jos išvaizdą, rodydami žemą kultūros lygį. Deja, lietuviai linkę teisti ir vertinti žmones pagal standartus. Jei žmogus gyvena ne taip, kaip visi, neišvengiamai bus trypiamas, kritikuojamas. Ema sako, ką galvoja, ji daro tai drąsiai, nevyniodama. Natūralu, kad dėl to sulaukė tokio dėmesio.“
 
Lietuviams Asta Stašaitytė linkėtų daugiau tolerancijos. „Bet, be abejonės, tai visiškai nereiškia, kad mūsų laida toleruoja alkoholio vartojimą ar mano, kad savo draugą galima vadinti vergu. Bet čia jau kita tema“.
 
 
 
Šiandien socialiniuose tinkluose mergina dalijasi naujomis nuotraukomis, kuriose – ji sunkiai atpažįstama. Ema nusprendė parodyti natūralesnius bruožus ir atsisakė storo makiažo sluoksnio.
Regis, merginos natūralus grožis gerbėjus papirko. „Nu va, tokia visad ir būk!“, „Kokia graži!“, „Ema, taip atrodai liuksiškai. Per daug makiažo tave labai nupigina. Dabar viskas gražu ir proporcinga!!!“ – socialiniuose tinkluose rašė komentatoriai.
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Žymos: Anglijos lietuviai

Komentarai

Naujausi straipsniai