Tiesa.com   |   2019-05-23

Naujame „Tiesos“ numeryje – daug apkalbų sulaukusi Londono lietuvių meilės istorija

  
Naujame „Tiesos“ numeryje – daug apkalbų sulaukusi Londono lietuvių meilės istorija
© Anna Art nuotrauka
27 metų M. Vygantas ir 50 metų J. Naruševičiūtė į apkalbas dėmesio nekreipia

Kaip visada ketvirtadienį pasirodžiusiame vienintelio JK lietuvių laikraštyje – savaitraštyje „Tiesa“ be gyvenimo JK, Lietuvos ir pasaulio aktualijų rasite ir interviu su Londone gyvenančių dainininkų –27 metų Manto Vyganto ir 50 metų Jolantos Naruševičiūtės – pora.Jų kelius suvedė muzika, o užgimusių jausmų nesugebėjo užgesinti nė aplinkinių replikos dėl kone 20 metų amžiaus skirtumo.
„Mane stebina užsilikę stereotipai ir nuostatos. Niekada nesupratau, kodėl 40 ar 50 metų moteris yra nurašoma. Atrodo, kad suėjo 50, ir viskas, tavo gyvenimas jau baigtas – rišiesi skarelę, sėdi namuose prie viryklės, augini anūkus ir žiūri turkiškus serialus, bet aš manau, kad nė velnio. Būtent šitas amžius ir yra aukso amžius, nes vaikai užauginti, nereikia lakstyti tarp darbo ir mokyklos, tiesiog pradedi gyventi sau, – „Tiesai“ kalbėjo J. Naruševičiūtė. –Vis dėlto įdomiausia ir baisiausia buvo mūsų draugystės pradžioje – juk niekas netikėjo mūsų jausmais. Visko prigalvojo, kad tai reklaminis triukas, kad aš Mantą vos ne per prievartą laikau, bet, laikui bėgant, nuomonės ėmė keistis.
 
Pripažinsiu, iš pradžių buvo skaudu, net ir ašara ne viena nutekėjo. O dabar? Dabar paskaitinėju nusibodusius, standartinius neigiamus komentarus, kad pasitikrinčiau, gal kažką naujo apie save sužinosiu, tačiau nieko naujo – tik sena, stora, begėdė, žodžiu, labai banalu.“
 
Naujausiame „Tiesos“ numeryje taip pats skaitykite:
 
Kokius klausimus kandidatams į Lietuvos prezidentus uždavė Lietuvos valdančioji partija – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga?
 
Kodėl naujasis Ukrainos prezidentas uždraudė valdininkams kabinetuose kabinti jo portretus?
 
Ką Rūta Meilutytė veiks pasitraukusi iš profesionalaus sporto?
 
Ar galima tikėtis, kad kada nors Dakaro ralis grįš į Sacharą?
Garsios Skaisgirių skyrybos: žodžiai ir vaizdai
 
Ir kaip visada: naujausi renginiai, horoskopas, juokeliai bei klasifikuoti skelbimai.
 
  

Žymos: Tiesa, laikraštis Tiesa, savaitraštis Tiesa

Komentarai

Naujausi straipsniai