" />
Tiesa.com   |   2010-10-27

Mokslinė konferencija burs svetur studijuojančius

  
Mokslinė konferencija burs svetur studijuojančius

Ateinančių metų vasario 10–12 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas, Pasaulio lietuvių akademija ir Lietuvių išeivijos institutas kviečia į tarptautinę mokslinę konferenciją „Globalios patirtys Lietuvos mokslui\".

Konferencijoje siekiama bendrai diskusijai suburti užsienio aukštosiose mokyklose studijuojančius (dirbančius) magistratūros ir doktorantūros studentus, apsigynusius mokslo vardus mokslininkus, kurių nagrinėjamos temos siejamos su Lietuvos istorija ir dabartimi, analizuojama Lietuvos politinių, ekonominių ir socialinių procesų problematika. Konferencijos programą rasite čia.
Tikimasi, kad konferencija suburs specializuotą lietuvių akademinės diasporos tinklą, kuris taptų integralia Lietuvos mokslo visuomenės dalimi ir atliktų think-tank funkciją, padėtų įgyvendinti bendrus projektus. Po šios tarptautinės mokslinės konferencijos bus pradedama kaupti lietuviškos tematikos mokslo darbų duomenų bazė – įvairių pasaulio šalių universitetuose apginti magistro darbai ir daktaro disertacijos taps prieinami Lietuvos studentams ir visiems besidomintiems.
 
Registracija į konferenciją vyks iki sausio 1 dienos elektroniniu paštu pla@isc.vdu.lt, atsiunčiant užpildytą dalyvio anketą. Konferencijos dalyviai, laiku atsiuntę anketas ir pageidaujantys apgyvendinimo, bus aprūpinami nakvyne VDU studentų bendrabutyje.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai