Tiesa.com   |   2016-04-22

Žymusis airis netikėtai baigė karjerą

  
Žymusis airis netikėtai baigė karjerą C. McGregoras prieš daugiau kaip mėnesį patyrė netikėtą pralaimėjimą ir daugiau ringe nepasirodė.

Viso pasaulio mišrių kovos menų (MMA) gerbėjus sukrėtė šokiruojanti žinia – 27-erių airis Conoras McGregoras netikėtai paskelbė, kad baigia savo karjerą.

Šią sensacingą žinią kovotojas pranešė savo „Twitter“ paskyroje. „Nusprendžiau pasitraukti jaunas“, – brūkštelėjo jis. Tai reiškia, kad C. McGregoras nebesusitiks su amerikiečiu Nate'u Diazu birželį Las Vegase vyksiančiame UFC 200 turnyre, kaip kad buvo numatyta.
Šią informaciją patvirtino ir JAV mišrių kovos menų organizacijos (UFC) prezidentas Dana White'as. Jis nepasakė, ar Airijos kovotojas iš tiesų niekada nebežengs į ringą, bet atskleidė, kad jis dabar treniruojasi Islandijoje.
 
Primename, kad UFC puslengvio svorio čempionas C. McGregoras (19/3) kovo pradžioje nelauktai nusileido 29-erių metų N. Diazui. Tai buvo vos trečias pralaimėjimas airio karjeroje ir pirmasis po 15 pergalių iš eilės. Tiesa, už šią kovą, nors ir pralaimėjo, MMA žvaigždė uždirbo 10 mln. JAV dolerių.
  

Žymos: Conor McGregor, kovų sportas

Komentarai

Naujausi straipsniai