Tiesa.com   |   2014-04-25

Žvaigždė bando įkvėpti pasitikėjimo kitiems

  
Žvaigždė bando įkvėpti pasitikėjimo kitiems D. Zubrus yra vienintelis čempionato žaidėjas iš stipriausios pasaulio lygos – NHL.

Po minimalaus pralaimėjimo 2:3 Lenkijos rinktinei Lietuvos ledo ritulio ekipos kapitonas Dainius Zubrus sakė, jog komanda tebėra procese – žaidėjai pradeda suprasti, kad gali kovoti su visomis komandomis.

 Lietuviai pirmieji praleido įvartį jau antrąją minutę, tačiau, D. Zubraus manymu, jis tikrai nereiškė kovos pabaigos. „Gal truputį, bet netikėjau, kad tas įvartis lems visas rungtynes. Mūsų komanda, mūsų vartininkas yra labai geri. Mes kuo toliau, tuo geriau žaisime. Liko trejos varžybos, ir jos labai svarbios. Mes žaidimą dar galime pagerinti“, – neabejoja kapitonas.
Kalbėdamas apie mūsų žaidėjų nusiteikimą jis sakė, kad prastesnę mačo pradžią galėjo lemti ir psichologiniai niuansai. „Padarėme kelias klaidas. Lenkų komanda kiek geresnė nei Nyderlandų, bet manau, kad iš pradžių parodėme jiems per daug pagarbos. Bet matau, kad vyrai kuo toliau, tuo labiau tiki, kad gali žaisti su visais. Tai yra procesas, kad jie patikėtų, jog galime taip žaisti. Žaidimas tai rodo, susikūrėme pakankamai progų įmušti 5–6 įvarčius. Momentų turėjome, bet jų neišpildėme“, – sakė Naujojo Džersio „Devils“ puolėjas, atlikęs du rezultatyvius perdavimus mače su Lenkija.
 
Pirmosiose rungtynėse Lietuvos ekipa 4:0 sutriuškino Nyderlandų rinktinę. Trečiadienį vakare šeimininkai kovojo su britais, vėliau laukia dvikovos su Rumunijos ir Kroatijos ekipomis.
 
  

Žymos: Ledo ritulys,, Dainius Zubrus

Komentarai

Naujausi straipsniai