Tiesa.com   |   2013-03-13

„Žalgiris“ – finansinėje ir emocinėje duobėje

  
 „Žalgiris“ – finansinėje ir emocinėje duobėje   Šią savaitę sutartį su „Žalgiriu“ vienašališkai nutraukė komandos puolėjas Tremmellas Dardenas.

„Žalgirio“ komandos sunkumai, atrodo, pasiekė piką. Komandą paliko puolėjas Tremmellas Dardenas. Klubą šią savaitę pasiekė sportininko ir jo agento laiškas, kad jie pasinaudojo savo teise vienašališkai nutraukti kontraktą.

Kaip praneša žiniasklaida, atsisveikindamas su komandos draugais 31-erių T. Dardenas neslėpė sulaukęs pasiūlymo iš Madrido „Real“ komandos. Būtent prieš šią komandą praėjusią savaitę „Žalgiris“ apmaudžiai pralaimėjo paskutinėmis mačo minutėmis, o tuomet dar lietuviškame klube žaidęs T. Dardenas pelnė 20 taškų ir buvo rezultatyviausias.
193 cm ūgio krepšininkas Eurolygoje vidutiniškai aikštėje praleisdavo po 24 minutes ir pelnydavo po 9,9 taško (dvitaškiai: 66,7 proc., tritaškiai: 51,7 proc., baudų metimai: 72,4 proc.), atkovodavo po 3,9 kamuolio, atlikdavo po 0,8 rezultatyvaus perdavimo, perimdavo po 0,5 kamuolio bei padarydavo po 1,1 klaidos.
 
T. Dardenas negalės su nauja komanda rungtyniauti Eurolygoje, nes komandos neturi teisės registruoti naujų žaidėjų. Jis su Ispanijos klubu galės žaisti tik nacionalinėse pirmenybėse.
 
Algų nemoka
 
Viena ir greičiausiai pagrindinė priežastis, kodėl krepšininkas paliko komandą – tai jau kelis mėnesius vėluojančios algos. Manoma, kad artimiausiu metu klubą gali palikti ir daugiau krepšininkų.
 
Akivaizdu, kad finansiniai sunkumai komandai dar nesibaigė. „Žalgiris“ priklausė skandalingam verslininkui ir žlugusio Ūkio banko savininkui Vladimirui Romanovui, kuris prieš kurį laiką paliko klubo vadovo postą ir, kaip dabar teigiama, ekipos bėdos jam neberūpi.
 
Dabartiniai klubo vadovai sako ieškantys naujų rėmėjų ir yra atviri pasiūlymams, tačiau šią savaitę atmetė garsaus verslininko Australijos lietuvio Antano Guogos pasiūlymą padėti „Žalgiriui“.
Kas valdo klubą, neaišku
 
Kalbėdamas su lrytas.lt A. Guoga sakė netikintis, kad V. Romanovas nevaldo klubo. „Yra rimta verslininkų grupė, kurie nori dalyvauti, bet jei nėra noro iš kitos pusės...“, – anksčiau teigė A. Guoga, kuris patikino, kad V. Romanovas tik apsimeta nedalyvaujantis „Žalgirio“ valdyme. – Faktas, kad šiandien V. Romanovas kontroliuoja komandą – tai rodo ir akcijų kontrolė. Jo lojaliausi žmonės jam tarnauja ir vykdo jo nurodymus. Jie yra ištikimi (V. Romanovui) žmonės ir įsivaizduoja, kad viską sutvarkys. Jų noras yra susirasti rėmėjus, atiduoti pinigus V. Romanovui ir juos padalyti, kam reikia“, – įsitikinęs A. Guoga.
 
Tuo tarpu „Žalgirio“ atstovai teigė nesupratę, ko iš tikrųjų siekia A. Guoga. Jis pats su klubo vadovybe nesikalbėjo, buvo atsiuntęs patikėtinį, kuris neva sakė, kad verslininkas norėtų valdyti klubą ir padėtų surasti finansinius rėmėjus.
 
 
 
  

Žymos: Krepšinis, Sportas

Komentarai

Naujausi straipsniai