Tiesa.com   |   2013-05-16

W. Rooney prašosi paleidžiamas iš „Manchester United“

  
W. Rooney prašosi paleidžiamas iš „Manchester United“ Wayne‘as Rooney dar turi laiko apsigalvoti.

Pasibaigus sezonui „Manchester United“ paliks ne tik simboliu laikytas treneris Alexas Fergusonas, bet greičiausiai ir Wayne‘as Rooney. Komandos strategas patvirtino gandus, kad sportininkas paprašė leidimo palikti klubą. Tačiau kol kas klubas nenori sutikti su tokiu futbolininko sprendimu.

Apie tokį savo norą futbolininkas klubą ir trenerį informavo dar prieš kelias savaites, tačiau sutikimas, apie kurį paskelbta viešai, spaudą pasiekė tik dabar. W. Rooney jau nepasirodė ir paskutinėse rungtynėse, kurios vyko praėjusį savaitgalį. Tai buvo trenerio sprendimas, ir jį komentuodamas A. Fergusonas sakė: „Aš nemanau, kad Rooney norėjo rungtyniauti, nes jis užsiminė apie išvykimą, – teigė strategas. – Futbolininko mintyse šiuo metu yra ne „Manchester United“ klubas, todėl neleisti jo į aikštę buvo gera idėja.“
Strategas dar tikisi, kad sportininkas apsigalvos, ir tikino, kad klubas neketina jo taip lengvai paleisti. „Mes neketiname jam leisti išvykti. Manau, kad W. Rooney šiek tiek liko nusivylęs, jog mūsų sprendimu pastarąsias rungtynes nežaidė“, – įtikinėjo A. Fergusonas.
 
Tai jau antras kartas per paskutinius trejus metus, kai 27-erių W. Rooney prašosi paleidžiamas iš „Manchester United“ klubo, bet ankstesnį tokį savo sprendimą jis yra pavadinęs „didžiausia savo gyvenimo klaida“. Dabar jo sprendimą nulėmė Robino van Persie atvykimas, nes dėl to jis neteko vietos starte.
Sporto žiniasklaidos teigimu, W. Rooney labai domisi tokie klubai kaip Miuncheno „Bayern“, PSG, Londono „Chelsea“ ir „Manchester City“.
  

Žymos: Futbolas, Manchester United

Komentarai

Naujausi straipsniai