Tiesa.com   |   krepsinionamai.lt   |   2018-09-06

Vyrų rinktinės pamaina nusileido suomiams

© krepsinionamai.lt nuotr.
Jaunimas pusę rungtynių pagirtinai kovojo su suomiais.

Jaunimo pagrindu sudaryta Lietuvos rinktinė trečiadienį sužaidė kontrolines rungtynes su Suomijos ekipa.

Arvydo Gronskio auklėtiniai 75:103 (21:26, 23:21, 7:31, 24:23) turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą.
Lietuviai pagirtinai pradėjo rungtynes (4:0, 9:8) ir neleido aikštelės šeimininkams nutolti. Suomiams pirmo ketvirčio pabaigoje buvo pavykę įgyti penkių taškų persvarą, bet Einaras Tubutis įdėjo iš viršaus, dar du taškus pridėjo Marekas Blaževičus ir lietuviai išlygino rezultatą, o po dviejų kėlinių komandas skyrė trys taškai (44:47).

Aikštelės šeimininkai trečiajame kėlinyje surengė galingą spurtą (2:29) ir taip nulėmė rungtynių baigtį.

LIETUVA: M. Blaževičius 25 tšk. (7 atk. kam.), K. Giedraitis 12 tšk., M. Normantas ir E. Tubutis – po 11 tšk.

SUOMIJA: T. Palmi ir A. Murphy – po 14 tšk., A. Fiifi ir S. Huffas – po 11 tšk., A. Kanevro 10 tšk.

Šiose rungtynėse su suomiais žaisti turėjo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, tačiau dėl pavėlintos treniruočių stovyklos vyrus pakeitė jaunimas.

Žymos: Suomija, Jaunimas, Krepšinis, rinktinė