Tiesa.com   |   2014-05-30

Vokiečiai taikosi ne tik į pasaulio čempionų titulą

  
Vokiečiai taikosi ne tik į pasaulio čempionų titulą T. Mulleris tiki, kad Vokietijos puolimo mašina bus galinga, o jis pats įmuš daug įvarčių.

Miuncheno „Bayern“ klubo ir Vokietijos nacionalinės rinktinės puolėjas Thomas Mulleris tikisi pasaulio čempionate Brazilijoje laimėti „Auksinį batelį“. Rezultatyviausiam pirmenybių futbolininkui skirtą apdovanojimą vokietis laimėjo 2010 metais Pietų Afrikos Respublikoje vykusiame čempionate. Tuomet jis įmušė 5 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

 Kovoje dėl „Auksinio batelio“ Th. Mulleris praėjusiame čempionate įveikė ispaną Davidą Villą, olandą Wesley Sneijderį bei urugvajietį Diego Forlaną.
„Mano galvoje sukasi mintys, kaip apginti rezultatyviausio žaidėjo vardą. Tačiau tai turbūt ne pats realiausias uždavinys. Niekas iki šiol nėra to padaręs, o pasaulio čempionatuose nuolat sužiba puikūs futbolininkai.
 
Tačiau atiduosiu visas jėgas, stengdamasis pasiekti šį tikslą ir galbūt galėsiu prisidėti prie komandos pasiekimų keliais tiksliais smūgiais“, – kalbėjo 24-erių metų vokietis.
 
Joachimo Loewo treniruojama Vokietijos rinktinė Brazilijoje grupių etape varžysis su Gana, JAV bei Portugalija.
 
  

Žymos: Futbolas, Vokietija,

Komentarai

Naujausi straipsniai