Tiesa.com   |   2016-06-15

Vienoje grupėje – netikėtumų virtinė

  
Vienoje grupėje – netikėtumų virtinė
© Wikipedia nuotr.
C. Ronaldo nerado vietos Portugalijos rinktinės puolimo smaigalyje.

Europos futbolo čempionate, vykstančiame Prancūzijoje, per pirmuosius du F grupės susitikimus užfiksuotos dvi staigmenos. Pirmajame mače kovėsi Austrijos ir Vengrijos vienuolikės, o vėliau į akistatą stojo Portugalijos ir Islandijos ekipos.

Marcelio Kollerio auklėtiniai austrai puikiai sužaidė atranką ir, turėdami kelis pajėgius futbolininkus, buvo laikomi vienais iš čempionato „juodųjų arkliukų“. Tuo tarpu vengrai prieš mačą buvo nurašomi be kovos, tačiau per 90 min. visos išankstinės prognozės buvo paneigtos. Kovingumą Berndo Storcko auklėtiniai šiose rungtynėse tikrai pademonstravo, ir galutinis teisėjo švilpukas užfiksavo staigmeną – 2:0 laimėjo vengrai. Įvarčius mušė Adamas Szalai (63 min.) ir Zoltanas Stieberis (87 min.).
Antrajame mače nustebino vos 330 tūkst. gyventojų turinčios Islandijos futbolininkai, sužaidę su grupės favorite Portugalija lygiosiomis 1:1. Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė portugalas Nani (31 min.), o rezultatą antrojo kėlinio pradžioje išlygino Birkiras Bjarnasonas (50 min.) Nors portugalai bandė užspausti kukliuosius varžovus, tačiau šiauriečiai rodė dantis ir pavojingai kontratakavo bei patys turėjo progų pasižymėti ir iškovoti tris taškus.
 
Įdomi detalė – Prancūzijoje Islandijos pirmąjį susitikimą stebėjo beveik 10 proc. salos gyventojų.
  

Žymos: europos futbolo čempionatas

Komentarai

Naujausi straipsniai