Tiesa.com   |   2014-09-17

Už patekimą į ketvertuką – sirgalių padėkos

  
Už patekimą į ketvertuką – sirgalių padėkos Nors rinktinė liko be medalių, jiems buvo užkabinti ąžuolų vainikai.

Nepaisydami vėluojančio lėktuvo ir šąlančio oro tūkstančiai sirgalių Vilniaus centre laukė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės, grįžtančios iš Ispanijoje vykusios Pasaulio taurės. Ir nors ji neiškovojo medalių ir liko ketvirta, sostinė rinktinę pasitiko griausmingai.

Rinktinei bronzos medalį iš po nosies nušvilpė prancūzai, laimėję mažąjį finalą 95:93. Pusfinalyje lietuviai krito po pasaulio čempionais tapusių amerikiečių kojomis.
Lietuvos rinktinės nariams Premjeras Algirdas Butkevičius uždėjo ąžuolų lapų vainikus. Krepšininkus sveikino ir Vilniaus meras Artūras Zuokas, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė bei Kūno kultūros ir sporto departamento vadovas Edis Urbanavičius.
Vyriausybės vadovas įteikė už ketvirtąją vietą numatytą premiją – 240 tūkstančių litų čekį. Ši suma bus išdalyta visiems rinktinėms žaidėjams ir personalui.
 
Savo ruožtu, sirgaliams visos rinktinės vardu padėkojo vyriausiasis Lietuvos ekipos treneris J. Kazlauskas: „Ačiū jums visos komandos vardu. Ačiū už palaikymą ir tai, kad mylite krepšinį. Ne visada pildosi lūkesčiai, bet mes labai stengėmės ir stengsimės. Ačiū!“
 
Ąžuolo lapų vainiką gavo ir Mantas Kalnietis, kuris dėl patirtos per kontrolines rungtynes traumos negalėjo žaisti Pasaulio taurėje. „Pasaulio čempionatas – puiku. Mes labai palaikėme rinktinę, bet tikimės, kad ekipa įveiks atranką ir pateks į Olimpines žaidynes“, – sakė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė D. Gudzinevičiūtė.
 
Belaukiančius rinktinės aistruolius Rotušės aikštėje linksmino Jazzu, „Electronic I“, Saulius Prūsaitis, „Rondo“ su choru „Božolė“, Deivis Norvilas, Edmundas Seilius su Justinu Lapatinsku, Vilija Matačiūnaitė, „Thundertale“, berniukų choras „Ąžuoliukas“ ir būgnininkų grupė „Drum Party“.
Krepšininkų sutiktuves vainikavo trispalvis konfeti.
 
 
  

Žymos: Krepšinio Rinktinė, Čempionatas

Komentarai

Naujausi straipsniai