Tiesa.com   |   2018-08-21

U. Boltas bando tapti futbolininku

  
U. Boltas bando tapti futbolininku
© Marco Verch nuotr.
Apie norą žaisti futbolą U. Boltas kalbėjo dar iki bėgiko karjeros pabaigos.
Paties U. Bolto manymu, jis gali būti tiek geras puolėjas, tiek žaisti saugo pozicijoje aikštės krašte

Bėgiko karjerą baigęs greičiausias pasaulio žmogus – Jamaikos bėgimo žvaigždė Usainas Boltas – dar labiau priartėjo prie savo svajonės tapti profesionaliu futbolininku.

Antradienį 32-ąjį gimtadienį atšventęs sprinteris pakviestas į Australijos klubo „Central Coast Mariners“ peržiūrą ir dalyvavo pirmojoje treniruotėje, kurioje savo sugebėjimus futbolo aikštėje demonstravo beveik valandą.
Po jos daugkartinis olimpinis įvairių bėgimo rungčių čempionas pasidalijo įspūdžiais su gausiai susirinkusiais žiniasklaidos atstovais.
 
„Tai primena bėgimą – pirma treniruočių diena visada yra sunkiausia. Bet jaučiuosi gerai. Viskas – žingsnis po žingsnio, diena po dienos. Įgyti gerą formą yra gana lengva lyginant su bėgimu, kai paruošiu kūną ir kojas, viskas turėtų būti gerai“, – sakė U. Boltas.
 
„Central Coast Mariners“ rungtyniauja aukščiausioje Australijos lygoje, kurios sezonas prasideda spalį. Iki to laiko turėtų paaiškėti, ar jamaikietis atstovaus šiam klubui, ar jo paslaugų bus atsisakyta.
 
Paties U. Bolto manymu, jis gali būti tiek geras puolėjas, tiek žaisti saugo pozicijoje aikštės krašte.
 
Dar iki bėgiko karjeros užbaigimo U. Boltas ne kartą buvo pareiškęs, kad nori profesionaliai žaisti futbolą, o jo svajonių komanda – „Manchester United“.
 
U. Boltas įsitikinęs, jog jo gabumų ir noro užteks šioms svajonėms pasiekti.
 
  

Žymos: Futbolas, Australija, usain bolt

Komentarai

Naujausi straipsniai