Parengė Evelina Uždavinytė   |   2010-05-24

Treneriui – olimpiniai žiedai

  
Treneriui – olimpiniai žiedai

„Lietuvos ryto“ krepšinio komandos vyriausiajam treneriui Rimui Kurtinaičiui už nuopelnus olimpizmui ir 50-mečio proga įteiktas naujausias LTOK apdovanojimas – „Olimpiniai žiedai“.

ent="text/html; charset=utf-8" http-equiv="Content-Type">

Jubiliatą sveikino Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas, naujasis Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Klemensas Rimšelis, Lietuvos krepšinio lygos (LKL) prezidentas Šarūnas Kliokys, loterijų firmos „Olifėja“ generalinis direktorius Antanas Muraška, praneša „Lietuvos rytas“.

 

A. Poviliūnas, įteikdamas R. Kurtinaičiui apdovanojimą, palygino jį su garsiuoju futbolo treneriu Jose Mourinho. „Tikiu, kad Rimas dar gali laimėti Eurolygą bei kitus svarbiausius turnyrus ir titulais susilyginti su J. Mourinho. Bet J. Mourinho niekada nepasieks tų pergalių, kurias R. Kurtinaitis iškovojo kaip sportininkas.“ Dabartinis „Lietuvos ryto“ treneris yra du kartus olimpinių bronzos medalių laimėtojas, pasaulio ir Europos pirmenybių čempionas bei prizininkas, Sovietų Sąjungos, Ispanijos, Lietuvos bei Europos klubų čempionas. R. Kurtinaitis tapo pirmuoju Europos krepšininku, dalyvavusiu NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio tritaškių metimų konkurse.

  

Komentarai

Naujausi straipsniai