tiesa.com   |   2014-03-27

Treneris neišgirdo nė vieno „ne“

  
Treneris neišgirdo nė vieno „ne“ J. Kazlauskas ragina nedramatizuoti žaidėjų svarstymų dėl rinktinės, kol nesibaigė klubinis sezonas

Lietuvos krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas grįžo iš Kinijos ir pamažu rikiuoja nacionalinės komandos, kurią ves į planetos čempionatą, gretas, rašo delfi.lt. Strategas sakė jau bendravęs su didžiąja dalimi krepšininkų. J. Kazlausko teigimu, nė vienas iš kandidatų jam neištarė „ne“.

vynę praėjusią savaitę treneris parvyko ne pačios geriausios nuotaikos, kadangi sezonas su Guangdongo „Southern Tigers“ klubu jam baigėsi kiek anksčiau nei tikėtasi. Čempionų titulą gynusi ekipa laimėjo Kinijos pirmenybių reguliarųjį sezoną, bet pusfinalyje ją sustabdė Pekino „Ducks“ komanda, triumfavusi dramatiškoje serijoje iki trijų pergalių 3:2.
„Nusivylę buvo visi – ir žaidėjai, ir treneriai, ir aš pats. Taip jau būna, kai pralaimi“, – pasakojo 59-erių specialistas, Guangdongo provincijos klubui vadovavęs antrą sezoną.
 
Tačiau dėl Lietuvos rinktinės rūpesčių galvos jam, esą, neskauda. Žiemą mąstantys apie poilsį prisipažino Linas Kleiza ir Martynas Pocius, atskleisti savo planų nesiryžo ir Robertas Javtokas. Bet J. Kazlauskui rinktinės senbuvių dvejonės kol kas neskamba kaip pavojaus varpai. „Pats buvau krepšininkas, žinau, kaip sunku atlaikyti krūvius. O dar sunkiau pasidaro po pralaimėjimų, jaučiant nusivylimą. Užtenka ne laiku paskambinti, ir gali daug ko išgirsti. Galų gale, visi turi teisę į poilsį.
 
Bet iš savo pusės žinau, jog krepšininkai gana noriai važiuoja į rinktinę, nori jai atstovauti, laiko tai labai didele garbe. Manau, kad pernai pas mus tikrai nebuvo kokių nors problemų ar nusivylimo, dėl ko jie turėtų nevažiuoti“, – svarstė praėjusiais metais Europos vicečempione tapusios rinktinės treneris.
 
Planetos pirmenybes jo auklėtiniai pradės D grupėje, kurioje taip pat varžysis Angolos, Pietų Korėjos, Slovėnijos, Meksikos ir Australijos krepšininkai. Čempionatas Ispanijoje vyks rugpjūčio 30–rugsėjo 14 dienomis.
Prieš ketverius metus Turkijoje surengtame pasaulio čempionate Kęstučio Kemzūros treniruojami lietuviai laimėjo bronzos medalius.
 
 
 
  

Žymos: Krepšinis, Rinktinė,, Jonas Kazlauskas

Komentarai

Naujausi straipsniai