Tiesa.com   |   2016-04-13

Stipriausioje ledo ritulio lygoje – vartininkas iš Lietuvos

  
Stipriausioje ledo ritulio lygoje – vartininkas iš Lietuvos M. Armalis praėjusį sezoną žaidė Švedijoje.

23-ejų metų Lietuvos ledo ritulio rinktinės vartininkas Mantas Armalis tapo antru lietuviu, turinčiu kontraktą su Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) San Chosė „Sharks“ klubu.

Į Švediją sugrįžęs M. Armalis hockey.lt portalui pasakojo, jog klube buvo sutiktas šiltai ir paprastai. Vartininkas pripažino, jog artėjantį Pasaulio ledo ritulio čempionatą praleis dėl noro pasiruošti debiutui NHL klube, ir pajuokavo, kad labiausiai dėl jo kontrakto su NHL klubu nusiminė tėvai, kurie buvo įpratę pasibaigus sezonui Švedijoje keliauti paskui sūnų į Pasaulio čempionatą ir stebėti jo kovas Lietuvos rinktinėje.
Praėjusį sezoną M. Armalis Švedijos elito lygoje sužaidė 34 rungtynes, per kurias atrėmė 91,8 procento visų metimų. Tai buvo šeštas rodiklis visoje lygoje.
 
„Mantas turėjo pasiūlymų ir iš kitų NHL klubų. Mes esame patenkinti, kad jis pasirinko San Chosė. Stebėjome jį jau keletą metų ir matėme jo žaidimą įvairiuose lygiuose. Laukiame Manto prisijungiant prie mūsų organizacijos“, – po kontrakto pasirašymo sakė klubo generalinis vadybininkas Dougas Wilsonas.
 
Apie M. Armalio perėjimą į NHL gerai informuotas kitas „Sharks“ klubo lietuvis Dainius Zubrus, jo nuomonės klausė klubo atstovai. Atvykęs į San Chosė M. Armalis nuolat bendravo su puolėju, jis priėmė lygos naujoką, padėjo apsigyventi, susipažinti su klubo tvarka. Pasirašęs kontraktą M. Armalis grįžo į Švediją, tačiau į Lietuvą, kur jis buvo laukiamas rinktinės stovykloje, Manto kelias šį pavasarį nepasuks. Tiek pats Mantas, tiek klubo atstovai pageidavo, kad artėjantį Pasaulio čempionatą jis praleistų.
  

Žymos: Ledo ritulys, mantas armalis, nhl

Komentarai

Naujausi straipsniai