Tiesa.com/BNS   |   2017-04-12

Sprogusios bombos Vokietijoje sujaukė futbolo fanų planus

  
Sprogusios bombos Vokietijoje sujaukė futbolo fanų planus
© Maxpixel
Klubas stadiono švieslentėje įžiebė „Twitter“ žinutę apie sprogimą ir paragino palikti stadioną.
Teigiama, kad kiti žaidėjai atsipirko išgąsčiu.

Vokietijos Dortmundo mieste dėl sprogimo antradienio vakarą atšauktos Čempionų lygos rungtynės tarp „Borussia“ klubo ir Monako komandos. Naujausiais duomenimis, tai buvo tikslinga ataka, per kurią detonuoti trys sprogmenys.

paslėptos pakelės gyvatvorėje ir sprogo tuo metu, kai pro šalį važiavo Vokietijos vienuolikės komandos autobusas. Sprogimo banga išdaužė langus, o jo viena pusė užsiliepsnojo.
Netoli sprogimo vietos buvo aptiktas paslaptingas laiškas. Jo autentiškumas tikrinamas, o turinys kol kas neskelbiamas.
Per sprogimus buvo sužeistas „Borussia“ komandos žaidėjas iš Ispanijos Marca Bartras. Teigiama, kad sportininką sužeidė sudužusio autobuso stiklo šukės. Jam operuotas riešas.
 
Teigiama, kad kiti žaidėjai atsipirko išgąsčiu.
 
Pranešimas, kad rungtynės atšaukiamos, apstulbusiems futbolo aistruoliams buvos paskelbtas likus tik maždaug 15 minučių iki numatytos antradienio mačo pradžios.
 
Europos futbolo federacija (UEFA) nurodė, kad rungtynės atidedamos iki trečiadienio 17 val. 45 min. JK laiku. Federacijos atstovai taip pat pridūrė, kad šis sprendimas priimtas pasitarus su klubu ir vietos pareigūnais.
Dortmundo klubas stadiono švieslentėje įžiebė savo „Twitter“ pranešimą apie sprogimą, kad informuotų žiūrovus. Klubas paragino stadione esančius žmones nepanikuoti.
 
Stadionas lėtai ištuštėjo, o Monako žaidėjai išėjo į aikštę trumpai treniruotei.
 
 
  

Žymos: Vokietija, sprogimas, Borussia, Dortmundas, futbolas

Komentarai

Naujausi straipsniai