Tiesa.com   |   2015-08-07

Sidabras Rūtos netenkina: jaučiuosi nusivylusi

  
Sidabras Rūtos netenkina: jaučiuosi nusivylusi R. Meilutytė antrojoje distancijos dalyje prarado tempą.

18-metė Lietuvos plaukimo žvaigždė Rūta Meilutytė antradienį savo gimtinei padovanojo pirmą Kazanėje, Rusijoje, vykstančio Pasaulio čempionato medalį – sidabrą.

 Ji moterų 100 metrų rungties krūtine finale nusileido tik rusei Julijai Jefimovai.
„Galėjo būti geriau. Nesu labai patenkinta savo laiku, pačiu plaukimu irgi esu šiek tiek nusivylusi. Vertinu gana prastokai. Bet noriu išlikti pozityvi ir kauptis 50 metrų plaukimo krūtine rungčiai. Ką galiu pasakyti: kaip buvo, taip buvo. Stengsiuosi padaryti savo geriausią rezultatą, nebus mano siekis kažkam revanšuotis. Tiesiog noriu po tos rungties jaustis geriau, nei jaučiuosi dabar. O visas dėmesys bus skirtas kitam sezonui ir Olimpiadai. Nesu labai labai labai nusivylusi, šiek tiek apmaudu ir tiek“, – po finišo teigė ji LRT.
 
Po pusės distancijos prieš J. Jefimovą 0,49 sek. pirmavusi R. Meilutytė prisipažino, kad antroje pusėje nesijautė gerai. „Plaukdama paskutinius metrus meldžiausi, kad nesustočiau, nes buvo kažkaip labai sunku. Galbūt per daug susijaudinusi buvau, nes neišėjo pabaigti taip, kaip norėjau“, – sakė ji.
 
Primename, kad finale mūsiškė sportininkė užtruko 1:06,36 min. ir 0,7 sek. pralaimėjo J. Jefimovai (1:05,66 min.). Trečia finišavo jamaikietė Alia Atkinson (1:06,42 min.), ketvirta – vos viena šimtąja sekundės nuo jos atsilikusi 18-metė japonė Kanako Watanabe (1:06,43 min.). Didžiausia Lietuvos plaukimo žvaigždė, olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė bei planetos rekordininkė R. Meilutytė Kazanėje prieš savo varžovę iš Rusijos dar galės atsigriebti 50 m plaukimo krūtine rungtyje, kurios finalas numatytas sekmadienį.
  

Žymos: Rūta Meilutytė, Plaukimas

Komentarai

Naujausi straipsniai