2011-07-04

Serbas Londone išpildė savo svajonę

  
Serbas Londone išpildė savo svajonę N.Djokovičius 2011-aisiais laimėjo du „didžiojo kirčio“ turnyrus.

Novakui Djokovičiui sekmadienis Londone buvo pati ypatingiausia diena jo gyvenime. Serbas Wimbledono turnyro finale 3:1 įveikė ispaną Rafealį Nadalį. N.Djokovičiui tai buvo pirmoji pergalė žolės korte Jungtinės Karalystės sostinėje.

Jau anksčiau buvo paskelbta, kad serbas užims pirmąją vietą stipriausių pasaulio tenisininkų sąrašo vietoje. Jis aplenkė būtent R.Nadalį. Po pergalės Wimbledone N.Djokovičius pritrūko žodžių: „Ta tikrai sunku apibūdinti žodžiais. Tai pati ypatingiausia diena mano gyvenime. Šis turnyras visada buvo pats mėgstamiausias ir visada svajojau jį laimėti. Man atrodo, kad aš vis dar sapnuoju ir tai nėra tikra“.
Serbas ir ispanas didžiojo kirčio turnyrų finaluose buvo žaidę penkis kartus. Visus juos iki praeito sekmadienio buvo laimėjęs R.Nadalis. „Jis visada mane nugalėdavo svarbiuose mačuose „didžiojo kirčio“ turnyruose. Manau, kad šiandien sužaidžiau geriausią savo mačą ant žolės“, - sakė serbas.
 
Po pergalingo taško N.Djokovičius puolė ant kelių centriniame korte ir atsikando gabaliuką Wimbledono velėnos. „Jaučiausi kaip gyvulys, norėjau pajusti jos skonį, o jis neprastas“, - šypsojosi 24 metų sportininkas.
 
Geriausias pasaulio tenisininkas po pergalės nestokojo ryžto ir tvirtino, kad skins pergales vieną po kitos: „Aš tam gimiau, aš noriu būti teniso čempionu, aš noriu laimėti dar daugiau „Didžiojo kirčio“ turnyrų“.
 
N.Djokovičius pirmuosiuose dviejuose setuose itin tiksliai smūgiavo ir puikiai judėjo. R.Nadalis trečiajame sete sugebėjo pasukti žaidimą sau naudinga linkme, tačiau ketvirtajame sete karingasis serbas nepaliko varžovui jokių vilčių.
 
N.Djokovičius pastaraisiais metais yra beveik nenugalimas, tačiau R.Nadalis Wimbledone visada pasirodydavo puikiai. „All England Club“ kortuose jis buvo laimėjęs 20 mačų iš eilės. Per šešerius metus R.Nadaliui tai buvo penktasis Wibledono turnyro finalas. Jis savo gerbėjams pažadėjo, kad kitais metais grįš ir vėl iškels nugalėtojo taurę.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai