Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-09-05

Senegalas pirmavo dviženkliu skirtumu, tačiau grupių etapą pergale užbaigė Kanada

© FIBA
Corey Josephas

Kanados krepšininkai pergale užbaigė pasaulio čempionato H grupės varžybas.

Nicko Nurse'as auklėtiniai trečiosiose turnyro rungtynėse 82:60 (11:22, 22:10, 26:14, 23:14) nugalėjo Senegalo rinktinę ir kovoje dėl 17-32 vietų bei patekimo į olimpinių žaidynių atranką turės bent vieną pergalę.
Tiesa, nors rungtynės baigėsi dideliu skirtumu, dar pirmajame kėlinyje senegaliečiai turėjo net 13 taškų persvarą (22:9).

Kanados rinktinė ją panaikino antrajame ketvirtyje, po kurio pirmavo 33:32, o po ilgosios pertraukos jie įgijo ir dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki susitikimo pabaigos.

Kiek anksčiau H grupės rungtynėse abi šios komandos nusileido Lietuvos ir Australijos rinktinėms.

Tiek Kanada, tiek Senegalas kovas pratęs žaisdami dėl 17-32 vietų. Ten jų varžovais bus Vokietijos ir Jordanijos komandos.

Kanada: Cory Josephas 24 (9/17 metimai), Kevinas Pangosas 13 (3/7 trit.), Melvinas Ejimas 11 (8 atk. kam.).

Senegalas: Mouhammadas Faye 14 (3/9 trit.), Lamine‘as Sambe 10 (2/8 trit.), Maurice‘as Ndouras 9 (12 atk. kam., 5 kld.).

Žymos: Krepšinis, Sportas, Kanada, Pasaulio krepšinio čempionatas