Tiesa.com   |   f-1.lt   |   2015-04-22

S. Vettelis ir N. Rosbergas – nusivylę

  
S. Vettelis ir N. Rosbergas – nusivylę S. Vettelis padarė klaidą viename iš posūkių.

Tik penktas Bahreine vykusiose lenktynėse finišavęs Sebastianas Vettelis apgailestavo, kad padarė klaidą ir liko už pirmojo trejetuko ribos, pranešė f-1.lt.

Po starto vokietis išsaugojo antrą vietą ir bandė vytis „Mercedes“ pilotą Lewisą Hamiltoną. Naudodamas kitokią taktiką sportininkas vėliau nukrito į trečią vietą ir bandė atlaikyti Nico Rosbergo spaudimą. S. Vettelis paskutiniame posūkyje suklydo ir trumpam pasivažinėjo už trasos ribų. Sportininkas ne tik užleido poziciją N. Rosbergui, bet ir turėjo atlikti neplanuotą sustojimą, kad būtų pakeistas priekinis sparnas.
Grįžęs į trasą S. Vettelis atsidūrė už Valtterio Botto ir jo taip ir nesugebėjo pralenkti, tad sportininkui teko tenkintis penktąja vieta. „Paskutiniame posūkyje išvažiavau per plačiai ir apgadinau priekinį sparną. Jaučiau, kad sukibimas su trasa pasidarė prastesnis, todėl nusprendžiau sustoti. Tai buvo teisingas sprendimas. Gaila, kad grįžęs į trasą užstrigau už varžovo ir negalėjau jo pralenkti“, – pasakojo S. Vettelis. – Jaučiuosi nuvylęs komandą, nes tikrai galėjau pasiekti geresnį rezultatą. Kimi parodė, kad tai buvo įmanoma. Pralenkti Nico būtų buvę sunku, kadangi naudojome tokią pat taktiką ir to paties mišinio padangas. Tačiau man pavyko atsitiesti ir iškovoti taškų.“
 
Trečias Bahreine vykusiose F-1 lenktynėse likęs Nico Rosbergas neslėpė esąs nusivylęs, jog dėl stabdžių sistemos gedimo varžybų pabaigoje išvažiavo už trasos ribų ir taip užleido antrąją poziciją Kimi Raikkonenui. Vokietis varžybas pradėjo iš trečios pozicijos, tačiau jau po starto vieną poziciją užleido minėtajam K. Raikkonenui. Vis dėlto „Mercedes“ pilotui vėliau pavyko įveikti ne tik suomį, bet ir kitą „Ferrari“ pilotą – Sebastianą Vettelį.
 
 
 
  

Žymos: Formulė

Komentarai

Naujausi straipsniai