Tiesa.com   |   2013-07-05

Š. Jasikevičiaus paslaugų „Barcelonai“ nebereikia

  
Š. Jasikevičiaus paslaugų „Barcelonai“ nebereikia Šarūnas Jasikevičius šiemet kartu su rinktine nekovos.

Garsiam lietuviui krepšininkui Šarūnui Jasikevičiui vasarą teks ne tik ilsėtis, bet ir tartis su nauja komanda dėl darbo, mat Ispanijos „Barcelona“ paskelbė, kad su šiuo sportininku atsisveikina.

Klubas nusprendė nepratęsti sutarties su 37 metų 193 cm ūgio lietuviu, komandai atstovavusiu nuo 2012 metų. Jo kontraktas su katalonų komanda baigė galioti birželio 30 d. „Barcelona“ atsisakė ne vien Š. Jasikevičiaus paslaugų. Naujų klubų reikia dairytis ir C. J. Wallace‘ui, Loukasui Mavrokefalidžiui.
Šį sezoną Eurolygos turnyre Š. Jasikevičius aikštėje vidutiniškai praleisdavo po 14,2 min., surinkdavo po 4,9 taško, atkovodavo po 0,8 kamuolio, atlikdavo po 2 rezultatyvius perdavimus.
 
Žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad Š. Jasikevičius neilgai bus be darbo. Jis norėtų sugrįžti į Tel Avivo „Maccabi“ klubą. Lietuvis jau anksčiau norėjo rungtyniauti Izraelyje, tačiau iki šiol tokiam žingsniui nepritarė klubo vyriausiasis treneris Davidas Blattas. Atrodo, dabar šiam sprendimui jis pritaria ir norėtų lietuvį matyti savo treniruojamoje komandoje.
 
Š. Jasikevičius „Maccabi“ atstovavo 2003–2005 metais ir su šia komanda dukart tapo Eurolygos čempionu.
„Tiesa“ primena, jog Š. Jasikevičius oficialiai pranešė, kad šiemet jis neprisijungs prie Lietuvos rinktinės, jau besiruošiančios čempionatui Slovėnijoje.
  

Žymos: Krepšinis, Sportas

Komentarai

Naujausi straipsniai