Tiesa.com   |   2014-07-24

Rinktinės įžaidėjui lūžo ranka

  
Rinktinės įžaidėjui lūžo ranka J. Mačiulis dirbo pagal individualią programą.

FIBA pasaulio čempionatui besiruošianti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sulaukė papildymo – pirmadienį vakare prie komandos prisijungė iki tol individualiai sportavęs krašto puolėjas Jonas Mačiulis.

 „Kol kas Jonas ir toliau dar dirbs pagal atskirą programą – keletą dienų atiduosime jį į mūsų fizinio rengimo trenerio Sigito Kavaliausko rankas, o po to jau įtrauksime ir į bendrą programą“, – sakė rinktinės vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas.
Deja, tą patį pirmadienio vakarą rinktinės trenerių štabas ir žaidėjai sulaukė ir nemalonios žinios. Per treniruotę traumą patyrė vienas iš kandidatų Žygimantas Janavičius, o Kauno klinikose atlikus išsamius tyrimus paaiškėjo, kad 25-erių gynėjui lūžo delnakaulis.
 
Pasak rinktinės gydytojo Vytenio Trumpicko, šiuo metu krepšininkui uždėtas specialus įtvaras, o sportuoti Ž. Janavičius negalės mažiausiai mėnesį. V. Trumpickas kol kas nesiryžo prognozuoti, ar ši trauma palaidojo žaidėjo viltis žaisti 2014 m. planetos pirmenybėse. „Kol kas sunku pasakyti. Sportuoti Žygimantas negalės mažiausiai mėnesį, o po to žiūrėsim, kaip greitai gyja kaulas.“
 
Treneris J. Kazlauskas nusprendė, kad naujo krepšininko vietoj traumuoto Ž. Janavičiaus nekvies. „Žygimantas lieka su komanda. Kai jau nuveikta šitiek darbo, visi žaidėjai žino derinius, kažkokiam naujam žmogui įsijungti būtų labai sunku, – kalbėjo J. Kazlauskas. – Žygimanto trauma sunki, bet visada yra vilties. Todėl jis ir toliau bus su mumis, stebės mūsų darbą, pats sportuos treniruoklių salėje.“
 
 
  

Žymos: Krepšinis, Žalgiris,, Jonas Mačiulis

Komentarai

Naujausi straipsniai