Tiesa.com   |   2014-08-14

Rinktinėje – dviem krepšininkais mažiau

  
Rinktinėje – dviem krepšininkais mažiau A. Kavaliauskui teko konkuruoti su labai pajėgiais komandos aukštaūgiais.

Po Lietuvos krepšinio rinktinės pergalės prieš Australiją 91:78 Klaipėdoje treneris Jonas Kazlauskas už darbą padėkojo Antanui Kavaliauskui ir puolėjui Deividui Gailiui. Jų rinktinės vyriausiasis treneris neregistravo septinta pergala iš eilės pasibaigusiam mačui su australais.

 Du rinktinės kandidatai, Adas Juškevičius ir Artūras Gudaitis, kurių vienas nebuvo registruotas rungtynėms su australais, o kitas nežaidė, veikiausiai lieka ekipoje iki pat Pasaulio čempionato pradžios. „Tačiau kiti 14 žaidėjų taip ir lieka. Nemanau, kad po turnyro Kaune dar ką nors „atkabinsime“, nereikia skubėti. Kaip sakiau, tai svarstyti paskatino netikėtas Jono Valančiūno vizitas į ligoninę“, – kalbėjo vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas. Nors oficialiai nepatvirtina, traumą besigydančio įžaidėjo Žygimanto Janavičiaus J. Kazlauskas kandidatų sąraše jau taip pat neskaičiuoja.
29-erių metų 207 cm ūgio A. Kavaliauskas rinktinėje šią vasarą sužaidė penkerias draugiškas rungtynes, per kurias vidutiniškai pelnydavo po 4 taškus ir atkovodavo po 2,8 kamuolio. 26-erių metų 200 cm ūgio D. Gailius žaidė šešeriose rungtynėse ir per jas vidutiniškai pelnydavo po 5,3 taško bei atkovodavo po 5 kamuolius.
 
Lietuvos rinktinės kandidatai:
 
Mantas Kalnietis, Šarūnas Vasiliauskas, Adas Juškevičius, Renaldas Seibutis, Martynas Pocius, Simas Jasaitis, Mindaugas Kuzminskas, Jonas Mačiulis, Paulius Jankūnas, Kšyštofas Lavrinovičius, Darjušas Lavrinovičius, Donatas Motiejūnas, Jonas Valančiūnas ir Artūras Gudaitis.
 
  

Žymos: Krepšinis, Lietuvos rinktinė,

Komentarai

Naujausi straipsniai