Tiesa.com   |   2013-05-02

„Real“ pergalės neužteko

„Real“ pergalės neužteko „Borussia“ eliminavo Madrido „Real“ klubą iš tolimesnės kovos dėl UEFA čempionų titulo.

Dortmundo „Borussia“ – čempionų lygos finale. Tai paaiškėjo šią savaitę po vokiečių susitikimo su Madrido „Real“ komanda. Nors vokiečiai šiose rungtynėse ir nusileido ispanams 0:2, tačiau prieš tai buvusį mačą laimėjo įtikinamu skirtumu 4:1, ir tai „Borussia“ futbolininkams užtikrino vietą finale.

Antradienį varžybos prasidėjo ispanų padiktuotu tempu. Per pirmąsias pirmojo kėlinio minutes „Real“ futbolininkai tiesiog užgulė priešininkų vartus, sukūrė kelias progas, tačiau įvarčių tuomet nepelnė. Rungtynėms įpusėjus žaidimas išsilygino.
Antrajame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi vokiečiai. Jie bandė apeiti ispanų gynybą, tačiau tai nepavyko. Ir tik likus maždaug 10 min. iki mačo pabaigos, kai jau atrodė, kad susitikimas baigsis be įvarčių, lygiosiomis, pasireiškė Karimas Benzema. Po jo pelnyto įvarčio ispanai Madrido „Santiago Bernabeu“ tiesiog pašėlo, o gerbėjų aistros apogėjų pasiekė 88 rungtynių minutę, kai Sergio Ramosas pelnė dar vieną įvartį. Beje, nors rungtynės ir baigėsi rezultatu 2:0 „Real“ naudai, tačiau to neužteko, kad Madrido komanda patektų į kitą etapą.

Greičiausiai Dortmundo „Borussia“ UEFA Čempionų lygos finale susitiks su kita Vokietijos komanda Miuncheno „Bayern“, kuri po pirmos dvikovos užtikrintai pirmauja 4:0 prieš katalonų „Barcelona“ klubą.

Žymos: Futbolas, Sportas