Tiesa.com   |   2015-12-22

R. Meilutytė išsigydė traumą: viskas bus labai gerai

  
R. Meilutytė išsigydė traumą: viskas bus labai gerai R. Meilutytė jau pradėjo ruoštis Olimpiadai.

Rūta Meilutytė pasirodė Anykščių baseine, bet į jį nešoko – 18-metė lietuvė trečią sykį organizavo savo vardo šeimų plaukimo turnyrą ir apdovanojo jame laimėjusias komandas. Gimtinėje ji – retas svečias, o po Kalėdų vėl kels sparnus į Plimutą (JK), kur ruošis svarbiausiam startui 2016 metais – Olimpinėms žaidynėms.

Tiesa, jos planus kiek sujaukė rugsėjį patirta alkūnės trauma, dėl kurios teko gultis ant operacinio stalo. Nors reabilitacija ir vyko sklandžiai, R. Meilutytė nusprendė nerizikuoti ir praleido Europos plaukimo čempionatą trumpajame 25 metrų baseine. Bet dabar jau viskas gerai, „auksinė“ žuvelė vėl pasiruošusi kibti į darbus. „95 procentais“, – paklausta, ar jau gali treniruotis pilnu tempu, LRT televizijai atsakė 18-metė lietuvė.
2015 metais R. Meilutytei didžiausias išbandymas buvo Kazanėje (Rusija) vykęs pasaulio plaukimo čempionas, kuriame ji iškovojo sidabrą 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje, bet nelauktai liko ketvirta dvigubai trumpesnėje distancijoje.
 
„Karjeros prasme metai nebuvo patys tituluočiausi, bet jie vis tiek buvo puikūs: daug ko išmokau, įgijau patirties, ir ryšys su žmonėmis, kurie kartu su manimi dirba, labai sustiprėjo. Viskas labai gerai sekasi, todėl dabar su nekantrumu laukiu kitų metų“, – optimistiškai į ateitį žvelgė geriausia šalies plaukikė. 2016 metų rugpjūčio 5–21 dienomis vykstančioje Olimpiadoje R. Meilutytė gins čempionės vardą, kurį 2012-aisiais, dar būdama 15-os, iškovojo Londone.
 
Ji kartu su visa plaukimo rinktine jau spėjo apsižvalgyti Brazilijoje, kur buvo surengta treniruočių stovykla. „Buvo galimybė netgi apžiūrėti Olimpinį parką, baseiną ir net atsistoti ant jo dugno (šypteli). Tai buvo ypatinga kelionė, nes labai svarbu pajausti tą dvasią prieš vykstant į Olimpines žaidynes. Dabar žinome visas mūsų laukiančias sąlygas – dėl to tikrai bus lengviau“, – pasakojo Plimute gyvenanti kaunietė.
 
  

Žymos: Plaukimas, R. Meilutytė

Komentarai

Naujausi straipsniai