Tiesa.com   |   2016-05-12

Prieš rungtynes Rytų Londone – smūgiai svečių komandai

  
Prieš rungtynes Rytų Londone – smūgiai svečių komandai Londono klubo gerbėjai į „Manchester United“ mėtė skardines ir butelius.

Paskutines rungtynes „Boleyn Ground“ stadione, esančiame Rytų Londone, vietos „West Ham“ sužaidė su „Manchester United“. Po permainingos kovos visą susitikimo laiką geriau atrodę „plaktukai“ išplėšė pergalę rezultatu 3:2 ir priartėjo prie patekimo į UEFA Europos lygą.

Prieš rungtynes kilo nemalonus incidentas – su stadionu atsisveikinti suplūdę šeimininkų sirgaliai apmėtė svečių autobusą. Dėl incidento mačas buvo nukeltas pusvalandžiui. Per tą laiką policijai pavyko suvaldyti situaciją.
Greitas įvartis
 
Slaveno Biličiaus vadovaujama komanda nuo pat rungtynių pradžios rodė solidesnį žaidimą. Pirmajame kėlinyje Louiso van Gaalo auklėtiniai taip ir nesukūrė nei vienos realios progos pasižymėti, tuo metu jų varžovai prie Davido De Gea ginamų vartų kūrė progą po progos. „West Ham“ ekipai pavyko pasiekti greitą įvartį. 10-ąją minutę Manuelis Lanzini surado baudos aikštelėje atsidengusį Diafrą Sakho ir atliko rezultatyvų perdavimą jam. Puolėjas itin suktu smūgiu po rikošeto pasiuntė kamuolį į varžovų vartus ir išvedė šeimininkus į priekį.
 
Antrajame kėlinyje savo žaidimą varžovų aikštės pusėje galiausiai pradėjo aštrinti Mančesterio vienuolikė. 51-ąją minutę kiek netikėtai „raudoniesiems velniams“ pavyko išlyginti rezultatą, kai Marcusas Rashfordas atidavė puikų perdavimą Juanui Matai, o šis kamuolį nukreipė varžovų vartų link, ir pirmasis prie jo suskubęs Anthony‘s Martialis išlygino rezultatą. Po varžovų įvarčio „West Ham“ nesutriko ir turėjo kelias geras progas vėl įgyti pranašumą. 54-ąją minutę laimę iš toli pabandė Dimitri Payetas, o 67-ąją minutę arti įvarčio buvo A. Carrollas, tačiau anglo smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos galva „nukrapštė“ A. Martialis.
 
Nelaiminga kova
72-ąją minutę į šeimininkų vartus vėl krito netikėtas įvartis. „Man Utd“ surezgė greitą kontrataką, ir A. Martialis iš aštraus kampo nuginklavo neužtikrintai sužaidusį Darreną Randolphą. Visgi „West Ham“ nesiruošė paskutinių rungtynių legendiniame stadione užbaigti pralaimėjimu. 76-ąją minutę Michailui Antonio pavyko išlyginti rezultatą, o 80-ąją minutę pergalingą įvartį galva pelnė Winstonas Reidas. „West Ham“ po permainingos kovos iškovojo visiškai pelnytą pergalę rezultatu 3:2.
 
Šios rungtynės ir pergalė buvo svarbios abiem komandoms. „Man Utd“ pergalės atveju galėjo pakilti į ketvirtąją vietą ir prieš paskutinį priartėti prie patekimo į UEFA Čempionų lygą. Vis dėlto „raudoniesiems velniams“ 38-ajame ture norint sulaukti šios galimybės reikės ne tik iškovoti pergalę, bet ir laukti „Man City“ nesėkmės.
 
Tuo metu pergalę iškovojęs „West Ham“ susigrąžino šeštąją poziciją ir turi šansų patekti į Europos lygą.
  

Žymos: Futbolas, Manchester United, premier lyga, west ham united

Komentarai

Naujausi straipsniai