Tiesa.com   |   alfa.lt   |   2018-03-03

Prieš rungtynes – futbolininko mirtis

  
Prieš rungtynes – futbolininko mirtis
© Twitter/ACF Fiorentina nuotr.
D. Astori taip pat yra vilkėjęs Italijos rinktinės marškinėlius.
Manoma, kad futbolininkas mirė tiesiog miegodamas

Italiją ir visą futbolo bendruomenę apskriejo skaudžios naujienos – viešbučio kambaryje rastas negyvas „Fiorentina“ komandos kapitonas Davide Astori, kuriam sausį sukako vos 31-eri.

Nelaimė įvyko viename iš Udinėje įsikūrusių viešbučių buvo apsistojusi visa „Fiorentina“ komanda, šeštadienį turėjusi „Serie A“ pirmenybėse susikauti su vietos „Udinese“.
Teigiama, kad komanda ryte rinkosi į treniruotę, tačiau niekaip nesulaukė iš kambario išeinančio ekipos kapitono. Atidarius jo kambario duris paaiškėjo skaudi žinia – jis neberodė jokių gyvybės ženklų. Manoma, kad futbolininkas mirė tiesiog miegodamas.
 
„Udinese“ ir „Fiorentina“ rungtynės iškart po šio įvykio buvo atšauktos. Italijoje bus paskelbtas gedulas, todėl greičiausiai nebeįvyks visos likusios turo rungtynės.
 
D. Astori „Fiorentina“ gretose rungtyniauti pradėjo nuo 2015 metų. Jis per savo karjerą taip pat yra žaidęs „Roma“, „Milan“, „Cagliari“ (didžiąją savo karjeros dalį) bei dar kitose mažiau žinomuose klubuose.
reklama
 
Gynėjo pozicijoje rungtyniavęs D. Astori taip pat yra vilkėjęs Italijos rinktinės marškinėlius. Jis iš viso nacionalinėje komandoje sužaidė 14 rungtynių bei pelnė vieną įvartį.
 
Futbolininkas prieš kelias savaites tapo tėvu.
  

Žymos: Italija, futbolas , davide astori, futbolininko mirtis

Komentarai

Naujausi straipsniai