Tiesa.com   |   2013-04-05

Prieš atkrintamąsias – netikėta intriga

  
Prieš atkrintamąsias – netikėta intriga Žalgiris patyrė netikėtą pralaimėjimą.

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliarų sezoną laimėti gali ir „Prienai“, ir Klaipėdos „Neptūnas“, o Kauno „Žalgiris“ gali likti ketvirtas. Įmanomas ir toks neįtikėtinas variantas, nes „Žalgirio“ krepšininkai nepasinaudojo proga tapti LKL reguliaraus čempionato nugalėtojais.

Netikėtas pralaimėjimas 77:78 „Neptūnui“ suteikė teorinių galimybių reguliarųjį čempionatą laimėti tiek „Prienų“, tiek „Neptūno“ ekipoms, rašo lrytas.lt. Visoms pirmoms keturioms komandoms liko sužaisti po 2 rungtynes. „Žalgiris“ susitiks su „Prienais“ ir Vilniaus „Lietuvos rytu“. „Neptūnas“ susitiks su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa ir Kėdainių „Nevėžiu“. „Prienams“ be mūšio su „Žalgiriu“ laukia kova prieš Vilniaus „Sakalus“. Be susitikimo su „Žalgiriu“, „Lietuvos ryto“ laukia rungtynės su „Šiauliais“.
Jei „Žalgiris“ laimėtų abejas rungtynes, užimtų pirmą vietą. „Neptūno“ abiejų pergalių atveju, komanda galėtų pralenkti „Prienų“ ekipą ir užimtų antrą vietą, jei sukluptų mače su „Žalgiriu“. „Prienai“ liktų trečioje vietoje, „Lietuvos rytas“ – ketvirtas.
 
Jei „Žalgiris“ nusileistų dvejose rungtynėse, gali nukristi ir į ketvirtą vietą. Tokiu atveju „Lietuvos rytas“, iškovojęs dvi pergales, galėtų pakilti į trečią vietą.
 
Jei „Prienai“ įveiktų „Žalgirį“ bei „Sakalus“, taptų reguliaraus sezono nugalėtojais. Jais tapti gali ir „Neptūnas“, jei iškovotų dvi pergales, o „Žalgiris“ įveiktų „Prienus“, bet nusileistų „Lietuvos rytui“.
Kokios sostinės klubo galimybės laimėti reguliarų čempionatą? Jei „Žalgiris“ dukart pralaimėtų ir jei Klaipėdos ir „Prienų“ ekipos patirtų po vieną pralaimėjimą, o „Lietuvos rytas“ laimėtų abejas likusias rungtynes, sostinės klubas užimtų pirmą vietą. Tačiau toks scenarijus mažiausiai tikėtinas.
 
Vilniaus ekipa, net jei ir pralaimėtų dvejas rungtynes, žemiau 4 vietos nenukristų, skaičiuoja lrytas.lt.
 
 
  

Žymos: Žalgiris, Krepšinis

Komentarai

Naujausi straipsniai