Tiesa.com   |   2013-04-04

Prasidėjo Čempionų lygos ketvirtfinaliai

Prasidėjo Čempionų lygos ketvirtfinaliai Lionelis Messi patyrė pakinklinės sausgyslės traumą.

Rungtynėmis Paryžiuje ir Miunchene prasidėjo UEFA Čempionų lygos turnyro ketvirtfinalio etapas – pirmieji į kovą stojo „Paris Saint Germain“ (PSG) ir FC „Barcelona“ bei „Bayern“ ir Turino „Juventus“ klubai.

PSG paskutinėmis sekundėmis išplėšė lygiąsias 2:2 (0:1) su FC „Barcelona“, o „Bayern“ užtikrintai 2:0 (1:0) pranoko Turino „Juventus“ komandą. 38 min. katalonus į priekį išvedė Lionelis Messi, 80 min. rezultatą išlygino Zlatanas Ibrahimovičius, tačiau 89 min. Xavi realizavo 11 metrų baudinį ir jau atrodė, kad išplėšė svečiams pergalę, tačiau 94 min. Blaise Matuidi po šiurkščios Victoro Valdeso klaidos dar kartą atstatė pusiausvyrą – 2:2. Beje, FC „Barcelona“ lyderis L. Messi patyrė traumą ir po pirmo kėlinio buvo pakeistas.
Dar nepasibaigus Čempionų lygos pirmosioms ketvirtfinalio rungtynėms tarp „Paris Saint Germain“ ir „Barcelona“, katalonų klubas informavo apie pirmojo įvarčio autoriaus, geriausio pasaulio futbolininko traumą. Lionelis Messi patyrė pakinklinės sausgyslės traumą.

38 minutę argentinietis pelnė pirmąjį įvartį į aikštės šeimininkų vartus, tačiau po kelių akimirkų susiėmė už galinio šlaunies raumens. Po kelių mėnesių kovos prieš vėžį ir reabilitacijos grįžęs „Barcelona“ treneris Tito Vilanova nerizikavo ir antrame kėlinyje vietoj L. Messi išleido Cescą Fabregasą.

Vokietijoje vykusiose rungtynėse „Bayern“ jau 25 sek. pirmavo 1:0 po staigaus Davido Alabos įvarčio, o 63 min. rezultatą padvigubino Thomas Muelleris, tad vokiečiai į Italiją išsiveža gana solidžią dviejų įvarčių persvarą. Be to, „Juventus“ ekipai antrame susitikime dėl geltonų kortelių negalės padėti Arturo Vidalis ir Stephanas Lichtsteineris.

Atsakomieji šių porų mačai bus žaidžiami balandžio 10 d. Dėl bilieto į pusfinalį taip pat kovoja Madrido „Real“ ir Stambulo „Galatasaray“ bei „Malaga“ ir Dortmundo „Borussia“.

Rungtynės:
Paryžiaus PSG 2–2 FC „Barcelona“
38' Lionel Messi
80' Zlatan Ibrahimovič