Tiesa.com   |   2016-11-30

Po pralaimėjimo čempionate – konfliktas su komanda

  
Po pralaimėjimo čempionate – konfliktas su komanda L. Hamiltonui bendrojoje įskaitoje nepavyko pralenkti komandos draugo.
Komanda gali imtis labai rimtų sankcijų prieš Lewisą, netgi nušalinti jį kelerioms lenktynėms ar net pirma laiko nutraukti kontraktą.

Dvikovą dėl „Formulės 1“ pasaulio čempiono vardo komandos draugui pralaimėjęs britas Lewisas Hamiltonmas gali sulaukti itin griežtų sankcijų iš „Mercedes“ ekipos.

Lemiamame šio sezono etape Abu Dabyje, artėjant finišo link, Lewisas Hamiltonas smarkiai sumažino tempą, kad varžovai galėtų pavyti už jo važiavusį Nico Rosbergą ir stoti su juo į kovą. Komanda ne kartą prašė L. Hamiltono padidinti tempą, tačiau jis atsisakė tai padaryti, o po lenktynių apgailestavo, kad komanda be reikalo kišosi į šiuos reikalus, juolab kad prieš tai pati yra sakiusi, jog pilotai patys trasoje turi išsiaiškinti, kas labiau vertas pasaulio čempiono titulo.
Britui Abu Dabyje buvo reikalinga pergalė ir kad N. Rosbergas nepatektų tarp trijų greičiausių etapo lenktynininkų.
 
Didžiosios Britanijos laikraščiai skelbia, kad komanda gali imtis labai rimtų sankcijų prieš Lewisą, netgi nušalinti jį kelerioms lenktynėms ar net pirma laiko nutraukti kontraktą. „Daily Mail“ rašo: „Lewisas Hamiltonas rizikuoja, kad jo 30 mln. svarų sterlingų kontraktas gali būti nutrauktas po to, kai jis ne vieną kartą atsisakė vykdyti komandos prašymus Abu Dabyje.“
 
„Mercedes“ gali nušalinti L. Hamiltoną po daugybės jo atsisakymų vykdyti komandos valią ir keistų bandymų iš N. Rosbergo atimti pasaulio čempiono titulą. Šie jo veiksmai ne tik nepasiekė tikslo, bet dar ir rimtai apsunkino jo santykius su darbdaviais – „Mercedes“ vadovybė visa tai pavadino anarchija“, – teigė „The Telegraph“.
 
 
Gegužės mėnesį atsakydamas į eilinį iš komandos vadovybės gautą papeikimą po incidento su N. Rosbergu Barselonoje L. Hamiltonas komandai pasakė, kad „iš jo užteks“, tačiau Abu Dabyje atsisakė komentuoti incidentą, pasakęs, kad visa tai jau seniai praeityje. „Aš jau rengiuosi susitikimui su komandos vadovais“, – sakė L. Hamiltonas.
 
N. Rosbergas bendroje įskaitoje surinko 385 taškus, o L. Hamiltonas 380. Trečias su 256 taškais liko Danielis Riciardo iš „Red Bull Racing“ ekipos.
  

Žymos: formulė 1, Lewis Hamilton

Komentarai

Naujausi straipsniai