Parengė Margarita Narvydaitė   |   2010-07-28

Po finalo – šypsena veide

  
Po finalo – šypsena veide
© A.Pliadžio nuotr.
Austra Skujytė

Finalinėse rutulio stūmimo varžybose Austra Skujytė dar kartą pagerino savo sezono rezultatą. Pirmuoju bandymu ji įrankį nustūmė 17 m 72 cm.

Dar tu bandymai nebuvo sėkmingi: antras – 16 m 96 cm, trečias – 17 m 54 cm.

Nugalėjo baltarusė Nadežda Ostapčuk – 20 m 48 cm. Sidabro medalį pelnė olimpinė vicečempionė ir Europos čempionės titulą gynusi kita baltarusė Natalija Michnevič (19 m 53 cm), o bronza atiteko rusei Anai Avdejevai (19 m 39 cm).

Finale kovojo 14 sportininkių. A. Skujytė atrankos varžybose tarp 19 dalyvių buvo 13-a (17 m 62 cm).

Nors Austrai finale nepavyko pasiekti užsibrėžto tikslo pagerinti asmeninį rekordą (17 m 86 cm), po varžybų jos nuotaika buvo puiki.

„Pirmą kartą per vieną dieną teko dalyvauti kvalifikacinėse varžybose ir finale. Buvo labai keista. Per apšilimą sukosi mintys: oi oi, kaip čia bus. Tačiau susiėmiau prieš startą ir puikiai pavyko pirmas bandymas“, – pasirodymą finale komentavo Austra. – Nedaug trūko, ir galėjau būti dar keliomis vietomis aukščiau, bet varžovių paskutiniai bandymai buvo sėkmingi ir nustūmė mane žemyn.“

Nors Barselonoje gerokai kepina saulė, o olimpiniame stadione temperatūra daugiau nei 30 laipsnių, Austra oro sąlygomis nesiskundžia: „Šilta, gera.“ Paprašyta apibendrinti pasirodymą Europos čempionate Austra šypsodamasi ištarė: „Na ką, pakliuvau į dvyliktuką, tai irgi neblogai.“
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai