Tiesa.com   |   2015-08-12

Pirmasis sezono trofėjus – „Barcelona“ klubui

Pirmasis sezono trofėjus – „Barcelona“ klubui Rungtynės vyko Gruzijos sostinėje Tbilisyje.

Pirmąjį tarptautinį trofėjų šį sezoną iškovojo UEFA Čempionų lygos nugalėtoja FC „Barcelona“ ekipa. Katalonų klubas Gruzijos sostinėje vykusiose UEFA Supertaurės rungtynėse po fantastiškos kovos 5:4 įveikė kitą Ispanijos klubą – Europos lygos nugalėtoją „Sevilla“ komandą.

Dar trečią minutę po Everio Banegos baudos smūgio į priekį išsiveržė „Sevilla“ ekipa. Tačiau pirmame kėlinyje dviem tiksliais baudos smūgiais atsakė Lionelis Messi, o kėlinio pabaigoje trečiąjį įvartį „Barcelona“ ekipai įmušė Rafinha.
Antrame kėlinyje pasižymėjo ir Luisas Suarezas. Jis padidino „Barcelona“ persvarą iki trijų įvarčių. Vis dėlto „Sevilla“ nebuvo linkusi pasiduoti ir po Jose Reyeso, Kevino Gameiro bei Jevgenijaus Konopliankos įvarčių sugebėjo rezultatą išlyginti.

Pratęsimo metu iniciatyva buvo katalonų pusėje. Pavojingos atakos 115 minutę virto įvarčiu, kai po atremto Lionelio Messi smūgio kamuolį į vartus pasiuntė Pedro; jis ir nulėmė Ispanijos čempionų pergalę.

Startinė sudėtis:
„Barcelona“: Ter Stegen, Alves, Piqué, Mascherano, Mathieu, Busquets, Rakitic, Iniesta, Messi, Suárez ir Rafinha.

„Sevilla“: Beto, Coke, Rami, Krychowiak, Trémoulinas, Krohn-Dehli, Iborra, Reyes, Banega, Vitolo ir Gameiro.

Žymos: Futbolas, UEFA