Tiesa.com   |   2018-02-27

Pirmasis atrankos etapas – įveiktas

  
Pirmasis atrankos etapas – įveiktas
© musukrepsinis.lt nuotr.
Puikiai atrankos varžybose sužeidė Eimantas Bendžius.
Ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų iškovojusi Dainiaus Adomaičio treniruojama rinktinė ir toliau lieka C grupės viršūnėje

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pratęsė kovas atrankoje į 2019 m. Kinijoje vyksiantį Pasaulio čempionatą ir iškovojusi dar dvi pergales užsitikrino vietą kitame turnyro etape.

Praėjusio penktadienio vakarą lietuviai Klaipėdoje po atkaklios kovos rezultatu 80:75 (19:19; 22:18; 16:16; 23:22) pranoko Vengrijos rinktinės krepšininkus. Primename, kad šioje atrankoje pajėgiausi šalies krepšininkai padėti nacionalinei komandai negali.
Pirmadienį lietuviai žaidė kitas atrankos turnyro rungtynes su Kosovo rinktine, kurią pirmajame tarpusavio mače svečiuose buvo palaužę 38 taškų skirtumu 99:61. Ir šįkart mūsiškiai varžovams nepaliko vilčių – pergalė iškovota net 56 taškų skirtumu – 106:50 (28:19, 20:8, 26:12, 32:11).
 
Ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų iškovojusi Dainiaus Adomaičio treniruojama rinktinė ir toliau lieka C grupės viršūnėje. Komanda jau yra užsitikrinusi vietą kitame atrankos etape. Grupės varžybas Lietuvos komanda užbaigs vasarą rungtynėmis išvykoje su Lenkija (birželio 28 dieną) ir su Vengrija (liepos 1 dieną).
 
Pasaulio čempionato Europos zonos atrankos varžybose dalyvauja 32 rinktinės, suskirstytos į aštuonias grupes. Į antrąjį etapą pateks po tris geriausias grupių ekipas.
 
D. Adomaitis pažymėjo, kad, nors atrankoje lietuviai žaidė be pralaimėjimų, šis ciklas nėra lengvas, nes kaskart susirenka vis kita komanda.
 
„Daug kam atrodo paprasta. Reikia kiekvieną priešininką gerbti, išeiti į aikštelę nusiteikus, gerai pasiruošus. Vasarą buvo viena komanda, pirmame lange – antra, dabar – trečia. Skirtumų yra. Tai nėra lengva“, – sakė treneris.
 
  

Žymos: Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, pasaulio čempionato atranka

Komentarai

Naujausi straipsniai