Tiesa.com   |   2015-01-23

Pirmajame taurės pusfinalyje – lygiosios

Pirmajame taurės pusfinalyje – lygiosios „Liverpool“ ekipai įvartį pelnė R. Sterlingas.

Liverpulio „Anfield“ stadione vykusiose pirmose Anglijos lygos taurės („Capital One Cup“) pusfinalio rungtynėse tarp vietos FC „Liverpool“ ir Londono „Chelsea“ komandų buvo užfiksuotos lygiosios – 1:1 (0:1).

Į 18 minutę Edeno Hazardo realizuotą 11 metrų baudinį antrame kėlinyje įvarčiu atsakė Raheemas Sterlingas. Jis pasižymėjo 59 min. Beje, prieš susitikimą Anglijos žiniasklaida paskelbė, kad „Liverpool“ atsisakė paskolinti vilčių nepateisinantį puolėją M. Balotelli „Parma“ klubui iš Italijos. Žurnalistai spėja, kad treneris Brendanas Rodgersas nenori su žaidėjų išlaikyti jokių santykių, todėl ekipą domina tik pardavimas.
Atsakomasis ekipų mačas bus žaidžiamas kitą antradienį, sausio 27 d. Kitą pusfinalio taurę sudaro Londono „Tottenham Hotspur“ ir „Sheffield United“ klubai.

Rungtynės:

Anglijos „Capital One Cup“ pusfinalio pirmas mačas
FC „Liverpool“ 1 – 1 Londono „Chelsea“
18' Eden Hazard (11 m)